Satılık - Arsa 4000 m² Pieria’da

Yunanistan Makedonya Pieria
220 000 €
55 €/m²
Property 7951 photo 1
Property 7951 photo 2

Ayrıntılar

  • Denize mesafe: 1200 m
  • En yakın şehire uzaklık: 1 km
  • Havaalanına uzaklık: 47 km

Açıklama

Satılık Arsa 4000 metrekare Pieria’da. Şehir planının dışındadır . Arsada: belediye suyu, elektrik idaresinden normal elektrik hattı. Arsanın imarı bulunmaktadır. Daire ruhsatlı 150 metrekare. Mülk, muhteşem panoramik bir deniz, dağ manzarasına sahiptir.

Konum

Benzer öğeler

Satılık
180 000 € 36 €/m²
  • Nesne kodu 6830
  • Metrekare 5000 m²
  • Denize uzaklık 600 m
Satılık
230 000 € 444 €/m²
  • Nesne kodu 57174
  • Metrekare 518 m²
  • Denize uzaklık 500 m
Satılık
200 000 € 180 000 € 578 €/m²
  • Nesne kodu 2784
  • Metrekare 311 m²
  • Denize uzaklık 100 m
Satılık
275 000 € 230 000 € 167 €/m²
  • Nesne kodu 7090
  • Metrekare 1375 m²
  • Denize uzaklık 7000 m
Satılık
180 000 € 120 000 € 19 €/m²
  • Nesne kodu 10702
  • Metrekare 6100 m²
  • Denize uzaklık 2200 m
Satılık
190 000 € 47 €/m²
  • Nesne kodu 62912
  • Metrekare 4000 m²
  • Denize uzaklık 900 m
Satılık
281 000 € 67 €/m²
  • Nesne kodu 48956
  • Metrekare 4151 m²
  • Denize uzaklık 1300 m
Satılık
250 000 € 18 €/m²
  • Nesne kodu 63974
  • Metrekare 13750 m²
  • Denize uzaklık 2000 m
Satılık
200 000 € 100 €/m²
  • Nesne kodu 23632
  • Metrekare 2000 m²
  • Denize uzaklık 300 m
Satılık
220 000 € 55 €/m²
  • Nesne kodu 7951
  • Metrekare 4000 m²
  • Denize uzaklık 1200 m

Bülten aboneliği