75 000 €
11 €/m²
Property 34479 photo 1
Property 34479 photo 2
Property 34479 photo 3
Property 34479 photo 4
Property 34479 photo 5
Property 34479 photo 6

Ayrıntılar

  • Yapı izni oranı: 0,4
  • Denize mesafe: 4500 m
  • En yakın şehire uzaklık: 1 km
  • Havaalanına uzaklık: 69 km

Açıklama

Satılık Arsa 6350 metrekare Girit’te. Şehir planının dışındadır . Arsada: belediye suyu, elektrik idaresinden normal elektrik hattı. Daire ruhsatlı 400 metrekare. Mülk, güzel bir deniz manzarasına sahiptir.

Konum

Benzer öğeler

Satılık
80 000 € 40 €/m²
  • Nesne kodu 44724
  • Metrekare 2000 m²
  • Denize uzaklık 2000 m
Satılık
110 000 € 71 €/m²
  • Nesne kodu 44087
  • Metrekare 1541 m²
  • Denize uzaklık 400 m
Satılık
105 000 € 26 €/m²
  • Nesne kodu 64280
  • Metrekare 4033 m²
  • Denize uzaklık 2470 m
Satılık
82 000 € 80 000 € 27 €/m²
  • Nesne kodu 48428
  • Metrekare 2900 m²
  • Denize uzaklık 1200 m
Satılık
103 000 € 92 000 € 284 €/m²
  • Nesne kodu 63071
  • Metrekare 323 m²
  • Denize uzaklık 300 m
Satılık
64 000 € 64 €/m²
  • Nesne kodu 49815
  • Metrekare 1000 m²
  • Denize uzaklık 3900 m
Satılık
75 000 € 11 €/m²
  • Nesne kodu 34479
  • Metrekare 6350 m²
  • Denize uzaklık 4500 m
Satılık
86 000 € 192 €/m²
  • Nesne kodu 50218
  • Metrekare 447 m²
  • Denize uzaklık 9000 m
Satılık
80 000 € 242 €/m²
  • Nesne kodu 63108
  • Metrekare 330 m²
  • Denize uzaklık 1200 m
Satılık
85 000 € 20 €/m²
  • Nesne kodu 44366
  • Metrekare 4150 m²
  • Denize uzaklık 7200 m

Bülten aboneliği