Şirket hakkında
Hakkımızda
Şirket albümü
Ekibimiz
+30 2310 591 431
Güvenlik Sistemi Kurulumu
Satılık - Arsa 2785 m² Girit’te
Yunanistan
Girit
Lasithi
Agios Nikolaos
Kalo Chorio
86 000 €
30 €/m²
Nesne kodu
62729
Satılık, Kiralık
Satılık
Tip
Arsa
Arazi büyüklüğü
2785 m²
Bölge
Girit
Location
Kalo Chorio (Agios Nikolaos) | Lasithi (idari bölge) (Girit)
Ayrıntılar
Denize mesafe:
1800 m
En yakın şehire uzaklık:
1,5 km
Havaalanına uzaklık:
718 km
Açıklama
Satılık Arsa 2785 metrekare Girit’te. Şehir planının dışındadır . Daire ruhsatlı 186 metrekare.
Konum
Benzer öğeler
Satılık
120 000 €
75 €/m²
Arsa 1600 m² Girit
Girit
Nesne kodu
57918
Metrekare
1600 m²
Denize uzaklık
7500 m
Satılık
103 000 €
92 000 €
284 €/m²
Arsa 323 m² Girit
Girit
Nesne kodu
63071
Metrekare
323 m²
Denize uzaklık
300 m
Satılık
80 000 €
65 000 €
204 €/m²
Arsa 318 m² Girit
Girit
Nesne kodu
42243
Metrekare
318 m²
Denize uzaklık
500 m
Satılık
85 000 €
75 000 €
35 €/m²
Arsa 2140 m² Girit
Girit
Nesne kodu
52547
Metrekare
2140 m²
Denize uzaklık
3000 m
Satılık
80 000 €
19 €/m²
Arsa 4010 m² Girit
Girit
Nesne kodu
52467
Metrekare
4010 m²
Denize uzaklık
2300 m
Satılık
70 000 €
6 €/m²
Arsa 10226 m² Girit
Girit
Nesne kodu
42791
Metrekare
10226 m²
Denize uzaklık
5600 m
Satılık
78 000 €
260 €/m²
Arsa 300 m² Girit
Girit
Nesne kodu
42245
Metrekare
300 m²
Denize uzaklık
500 m
Satılık
75 000 €
250 €/m²
Arsa 300 m² Girit
Girit
Nesne kodu
50711
Metrekare
300 m²
Denize uzaklık
3300 m
Satılık
128 000 €
128 €/m²
Arsa 997 m² Girit
Girit
Nesne kodu
64004
Metrekare
997 m²
Denize uzaklık
1670 m
Satılık
85 000 €
75 000 €
50 €/m²
Arsa 1500 m² Girit
Girit
Nesne kodu
56830
Metrekare
1500 m²
Denize uzaklık
12000 m
Sofia Bourbaki
+30 2810 28 3745
Gayrimenkul hakkında daha ayrıntılı bilgi isteyin.
Gayrimenkulü görmek için randevu isteme.
Bu web sitesine, gönderdiğim bilgilerimi saklamasını kabul ediyorum.
Entresol
2. kat
3. kat
4. kat
5. kat
6. kat
7. kat
8. kat
8. kat ve yukarı
Çatı katı
Çatı katı
1. kat
Kata
--
bodrum katı
zemin kat
Entresol
2. kat
3. kat
4. kat
5. kat
6. kat
7. kat
8. kat
8. kat ve yukarı
Çatı katı
Çatı katı
1. kat
Mikonos
12 Adalar