70 000 € 54 000 €
13 €/m²
Property 56828 photo 1
Property 56828 photo 2
Property 56828 photo 3
Property 56828 photo 4
Property 56828 photo 5

Ayrıntılar

  • Denize mesafe: 13000 m
  • En yakın şehire uzaklık: 6 km
  • Havaalanına uzaklık: 25 km

Açıklama

Satılık Arsa 3999 metrekare Girit’te. Şehir planının dışındadır . Arsada: belediye suyu, elektrik idaresinden normal elektrik hattı. Daire ruhsatlı 200 metrekare. Mülk, güzel bir deniz, dağ, orman manzarasına sahiptir.

Konum

Benzer öğeler

Satılık
60 000 € 92 €/m²
  • Nesne kodu 37931
  • Metrekare 650 m²
  • Denize uzaklık 20000 m
Satılık
64 000 € 16 €/m²
  • Nesne kodu 57760
  • Metrekare 4000 m²
  • Denize uzaklık 8000 m
Satılık
75 000 € 93 €/m²
  • Nesne kodu 59115
  • Metrekare 805 m²
  • Denize uzaklık 6500 m
Satılık
100 000 € 65 €/m²
  • Nesne kodu 51868
  • Metrekare 1525 m²
  • Denize uzaklık 14100 m
Satılık
91 000 € 37 €/m²
  • Nesne kodu 39531
  • Metrekare 2400 m²
  • Denize uzaklık 6500 m
Satılık
80 000 € 60 000 € 220 €/m²
  • Nesne kodu 42244
  • Metrekare 272 m²
  • Denize uzaklık 500 m
Satılık
95 000 € 87 000 € 21 €/m²
  • Nesne kodu 52111
  • Metrekare 4022 m²
  • Denize uzaklık 2300 m
Satılık
96 000 € 13 €/m²
  • Nesne kodu 52490
  • Metrekare 7063 m²
  • Denize uzaklık 400 m
Satılık
102 000 € 79 €/m²
  • Nesne kodu 63400
  • Metrekare 1282 m²
  • Denize uzaklık 3700 m
Satılık
65 000 € 50 000 € 526 €/m²
  • Nesne kodu 26770
  • Metrekare 95 m²
  • Denize uzaklık 50 m

Bülten aboneliği