75 000 €
126 €/m²
Property 42072 photo 1
Property 42072 photo 2
Property 42072 photo 3
Property 42072 photo 4
Property 42072 photo 5

Ayrıntılar

  • Denize mesafe: 1700 m
  • Havaalanına uzaklık: 45 km

Açıklama

Satılık Arsa 593 metrekare Girit’te. Şehir planının bir parçasıdır. Daire ruhsatlı 237 metrekare. Mülk, muhteşem panoramik bir deniz, şehir, orman manzarasına sahiptir.

Konum

Benzer öğeler

Satılık
80 000 € 60 000 € 220 €/m²
  • Nesne kodu 42244
  • Metrekare 272 m²
  • Denize uzaklık 500 m
Satılık
65 000 € 130 €/m²
  • Nesne kodu 56375
  • Metrekare 500 m²
  • Denize uzaklık 5800 m
Satılık
107 000 € 34 €/m²
  • Nesne kodu 49741
  • Metrekare 3137 m²
  • Denize uzaklık 4000 m
Satılık
85 000 € 70 000 € 23 €/m²
  • Nesne kodu 39870
  • Metrekare 3000 m²
  • Denize uzaklık 3500 m
Satılık
80 000 € 242 €/m²
  • Nesne kodu 63108
  • Metrekare 330 m²
  • Denize uzaklık 1200 m
Satılık
64 000 € 16 €/m²
  • Nesne kodu 57760
  • Metrekare 4000 m²
  • Denize uzaklık 8000 m
Satılık
85 000 € 75 000 € 35 €/m²
  • Nesne kodu 52547
  • Metrekare 2140 m²
  • Denize uzaklık 3000 m
Satılık
64 000 € 145 €/m²
  • Nesne kodu 60940
  • Metrekare 440 m²
  • Denize uzaklık 7000 m
Satılık
63 000 € 50 €/m²
  • Nesne kodu 64281
  • Metrekare 1236 m²
  • Denize uzaklık 6000 m
Satılık
86 000 € 47 €/m²
  • Nesne kodu 46057
  • Metrekare 1800 m²
  • Denize uzaklık 2300 m

Bülten aboneliği