75 000 €
250 €/m²
Property 50711 photo 1
Property 50711 photo 2
Property 50711 photo 3
Property 50711 photo 4
Property 50711 photo 5

Ayrıntılar

  • Denize mesafe: 3300 m
  • Havaalanına uzaklık: 3 km

Açıklama

Satılık Arsa 300 metrekare Girit’te. Arazi arsası yaşam alanı inşası için tasarlanmamıştır. Kent planına entegre edilme süreci devam ediyor. Arsada: belediye suyu, elektrik idaresinden normal elektrik hattı. Mülk, güzel bir deniz manzarasına sahiptir.

Konum

Benzer öğeler

Satılık
80 000 € 258 €/m²
  • Nesne kodu 47058
  • Metrekare 309 m²
  • Denize uzaklık 9300 m
Satılık
109 000 € 81 €/m²
  • Nesne kodu 44731
  • Metrekare 1344 m²
  • Denize uzaklık 2800 m
Satılık
96 000 € 37 €/m²
  • Nesne kodu 52546
  • Metrekare 2562 m²
  • Denize uzaklık 3000 m
Satılık
64 000 € 145 €/m²
  • Nesne kodu 60940
  • Metrekare 440 m²
  • Denize uzaklık 7000 m
Satılık
85 000 € 75 000 € 35 €/m²
  • Nesne kodu 52547
  • Metrekare 2140 m²
  • Denize uzaklık 3000 m
Satılık
100 000 € 55 €/m²
  • Nesne kodu 50361
  • Metrekare 1800 m²
  • Denize uzaklık 25000 m
Satılık
75 000 € 90 €/m²
  • Nesne kodu 57164
  • Metrekare 831 m²
  • Denize uzaklık 5000 m
Satılık
95 000 € 42 €/m²
  • Nesne kodu 51611
  • Metrekare 2225 m²
  • Denize uzaklık 3800 m
Satılık
93 000 € 85 300 € 63 €/m²
  • Nesne kodu 51865
  • Metrekare 1346 m²
  • Denize uzaklık 580 m
Satılık
93 000 € 75 €/m²
  • Nesne kodu 36799
  • Metrekare 1229 m²
  • Denize uzaklık 4500 m

Bülten aboneliği