370 000 € 270 000 €
439 €/m²
Property 62033 photo 1
Property 62033 photo 2
Property 62033 photo 3

Ayrıntılar

  • Yapı izni oranı: 4
  • Denize mesafe: 700 m
  • Havaalanına uzaklık: 25 km

Açıklama

Satılık Arsa 615 metrekare Attiki’de. Arsada: belediye suyu, elektrik idaresinden normal elektrik hattı. Arsanın imarı bulunmaktadır. Daire ruhsatlı 246 metrekare.

Konum

Benzer öğeler

Satılık
535 000 €
  • Nesne kodu 13625
  • Metrekare 0 m²
  • Denize uzaklık 250 m
Satılık
510 000 € 368 €/m²
  • Nesne kodu 13785
  • Metrekare 1385 m²
  • Denize uzaklık 800 m
Satılık
430 000 € 431 €/m²
  • Nesne kodu 13792
  • Metrekare 996 m²
  • Denize uzaklık 500 m
Satılık
318 000 € 963 €/m²
  • Nesne kodu 14028
  • Metrekare 330 m²
  • Denize uzaklık 1400 m
Satılık
450 000 € 375 €/m²
  • Nesne kodu 14679
  • Metrekare 1200 m²
  • Denize uzaklık 4000 m
Satılık
400 000 € 296 €/m²
  • Nesne kodu 14818
  • Metrekare 1350 m²
  • Denize uzaklık 13000 m
Satılık
330 000 € 300 €/m²
  • Nesne kodu 22407
  • Metrekare 1100 m²
  • Denize uzaklık 1900 m
Satılık
450 000 € 78 €/m²
  • Nesne kodu 22907
  • Metrekare 5704 m²
  • Denize uzaklık 2500 m
Satılık
350 000 € 39 €/m²
  • Nesne kodu 23362
  • Metrekare 8850 m²
  • Denize uzaklık 1600 m
Satılık
425 000 € 33 €/m²
  • Nesne kodu 23825
  • Metrekare 12600 m²
  • Denize uzaklık 2500 m

Bülten aboneliği