Şirket hakkında
Hakkımızda
Şirket albümü
Ekibimiz
+30 2310 591 431
Güvenlik Sistemi Kurulumu
Satılık - Arsa 1385 m² Attiki’de
Yunanistan
Attica
Atina - Doğu
Maratonlar
510 000 €
368 €/m²
Nesne kodu
13785
Satılık, Kiralık
Satılık
Tip
Arsa
Arazi büyüklüğü
1385 m²
Bölge
Attiki
Location
Attica (Yunanistan) | Maratonlar (Atina - Doğu)
Ayrıntılar
Denize mesafe:
800 m
Havaalanına uzaklık:
14 km
Açıklama
Satılık Arsa 1385 metrekare Attiki’de.
Konum
Benzer öğeler
Satılık
550 000 €
523 €/m²
Arsa 1050 m² Attiki
Attiki
Nesne kodu
59221
Metrekare
1050 m²
Denize uzaklık
260 m
Satılık
535 000 €
Arsa Attiki
Attiki
Nesne kodu
13625
Metrekare
0 m²
Denize uzaklık
250 m
Satılık
500 000 €
51 €/m²
Arsa 9780 m² Attiki
Attiki
Nesne kodu
5920
Metrekare
9780 m²
Denize uzaklık
1000 m
Satılık
450 000 €
374 €/m²
Arsa 1203 m² Attiki
Attiki
Nesne kodu
52393
Metrekare
1203 m²
Denize uzaklık
20 m
Satılık
480 000 €
375 000 €
315 €/m²
Arsa 1187 m² Attiki
Attiki
Nesne kodu
60861
Metrekare
1187 m²
Denize uzaklık
50 m
Satılık
650 000 €
550 000 €
611 €/m²
Arsa 900 m² Attiki
Attiki
Nesne kodu
56455
Metrekare
900 m²
Denize uzaklık
70 m
Satılık
750 000 €
650 000 €
1023 €/m²
Arsa 635 m² Attiki
Attiki
Nesne kodu
38652
Metrekare
635 m²
Denize uzaklık
30 m
Satılık
620 000 €
140 €/m²
Arsa 4400 m² Attiki
Attiki
Nesne kodu
30175
Metrekare
4400 m²
Denize uzaklık
150 m
Satılık
600 000 €
400 000 €
417 €/m²
Arsa 957 m² Attiki
Attiki
Nesne kodu
10436
Metrekare
957 m²
Denize uzaklık
2000 m
Satılık
580 000 €
580 €/m²
Arsa 1000 m² Attiki
Attiki
Nesne kodu
64083
Metrekare
1000 m²
Denize uzaklık
1350 m
Evaggelos Kotsos
+30 210 325 4150
Gayrimenkul hakkında daha ayrıntılı bilgi isteyin.
Gayrimenkulü görmek için randevu isteme.
Bu web sitesine, gönderdiğim bilgilerimi saklamasını kabul ediyorum.
Entresol
2. kat
3. kat
4. kat
5. kat
6. kat
7. kat
8. kat
8. kat ve yukarı
Çatı katı
Çatı katı
1. kat
Kata
--
bodrum katı
zemin kat
Entresol
2. kat
3. kat
4. kat
5. kat
6. kat
7. kat
8. kat
8. kat ve yukarı
Çatı katı
Çatı katı
1. kat
Mikonos
12 Adalar