Satılık - Arsa 1100 m² Attiki’de

Yunanistan Attica Atina - Doğu Maratonlar
330 000 €
300 €/m²
Property 22407 photo 1
Property 22407 photo 2

Ayrıntılar

  • Denize mesafe: 1900 m
  • Havaalanına uzaklık: 9 km

Açıklama

Satılık Arsa 1100 metrekare Attiki’de. Arsanın imarı bulunmaktadır. Daire ruhsatlı 550 metrekare. Mülk, muhteşem panoramik bir şehir manzarasına sahiptir.

Konum

Benzer öğeler

Satılık
267 000 € 41 €/m²
  • Nesne kodu 14960
  • Metrekare 6458 m²
  • Denize uzaklık 250 m
Satılık
270 000 € 235 000 € 229 €/m²
  • Nesne kodu 23281
  • Metrekare 1025 m²
  • Denize uzaklık 220 m
Satılık
440 000 € 500 €/m²
  • Nesne kodu 59235
  • Metrekare 880 m²
  • Denize uzaklık 1800 m
Satılık
318 000 € 963 €/m²
  • Nesne kodu 14028
  • Metrekare 330 m²
  • Denize uzaklık 1400 m
Satılık
450 000 € 523 €/m²
  • Nesne kodu 31099
  • Metrekare 860 m²
  • Denize uzaklık 450 m
Satılık
400 000 € 80 €/m²
  • Nesne kodu 32648
  • Metrekare 5000 m²
  • Denize uzaklık 13000 m
Satılık
480 000 € 758 €/m²
  • Nesne kodu 64080
  • Metrekare 633 m²
  • Denize uzaklık 625 m
Satılık
350 000 € 166 €/m²
  • Nesne kodu 46035
  • Metrekare 2100 m²
  • Denize uzaklık 80 m
Satılık
450 000 € 374 €/m²
  • Nesne kodu 52393
  • Metrekare 1203 m²
  • Denize uzaklık 20 m
Satılık
330 000 € 50 €/m²
  • Nesne kodu 29659
  • Metrekare 6500 m²
  • Denize uzaklık 5400 m

Bülten aboneliği