Şirket hakkında
Hakkımızda
Şirket albümü
Ekibimiz
+30 2310 591 431
Maratonlar
535 000 €
64 €/m²
Nesne kodu
13625
Satılık, Kiralık
Satılık
Tip
Arsa
Bölge
Attiki
Location
Attica (Yunanistan) | Maratonlar (Atina - Doğu)
Ayrıntılar
Denize mesafe:
250 m
Havaalanına uzaklık:
25 km
Açıklama
Satılık Arsa 0 metrekare Attiki’de.
Konum
Benzer öğeler
Satılık
560 000 €
215 €/m²
Arsa 2600 m² Attiki
Attiki
Nesne kodu
9578
Metrekare
2600 m²
Denize uzaklık
15000 m
Satılık
780 000 €
60 €/m²
Arsa 12900 m² Attiki
Attiki
Nesne kodu
46179
Metrekare
12900 m²
Denize uzaklık
5 m
Satılık
500 000 €
54 €/m²
Arsa 9200 m² Attiki
Attiki
Nesne kodu
30296
Metrekare
9200 m²
Denize uzaklık
10 m
Satılık
430 000 €
17 €/m²
Arsa 25000 m² Attiki
Attiki
Nesne kodu
5918
Metrekare
25000 m²
Denize uzaklık
8000 m
Satılık
800 000 €
772 €/m²
Arsa 1035 m² Attiki
Attiki
Nesne kodu
56979
Metrekare
1035 m²
Denize uzaklık
1800 m
Satılık
600 000 €
453 €/m²
Arsa 1322 m² Attiki
Attiki
Nesne kodu
52870
Metrekare
1322 m²
Satılık
650 000 €
1081 €/m²
Arsa 601 m² Attiki
Attiki
Nesne kodu
4337
Metrekare
601 m²
Denize uzaklık
600 m
Satılık
750 000 €
Arsa Attiki
Attiki
Nesne kodu
36867
Metrekare
0 m²
Denize uzaklık
450 m
Satılık
620 000 €
620 €/m²
Arsa 1000 m² Attiki
Attiki
Nesne kodu
14346
Metrekare
1000 m²
Denize uzaklık
1750 m
Satılık
465 000 €
775 €/m²
Arsa 600 m² Attiki
Attiki
Nesne kodu
59234
Metrekare
600 m²
Denize uzaklık
300 m
Anton Barabas
+30 210 325 4150
sales@grekodom.com
Gayrimenkul hakkında daha ayrıntılı bilgi isteyin.
Gayrimenkulü görmek için randevu isteme.
Bu web sitesine, gönderdiğim bilgilerimi saklamasını kabul ediyorum.
Entresol
2. kat
3. kat
4. kat
5. kat
6. kat
7. kat
8. kat
8. kat ve yukarı
Çatı katı
Çatı katı
1. kat
Kata
--
bodrum katı
zemin kat
Entresol
2. kat
3. kat
4. kat
5. kat
6. kat
7. kat
8. kat
8. kat ve yukarı
Çatı katı
Çatı katı
1. kat
Mikonos
12 Adalar