Şirket hakkında
Hakkımızda
Şirket albümü
Ekibimiz
+30 2310 591 431
Güvenlik Sistemi Kurulumu
Satılık - Arsa 330 m² Attiki’de
Yunanistan
Attica
Attika'nın geri kalanı
Saronida Belediyesi
Saronida center - sahil bölgesi
318 000 €
963 €/m²
Nesne kodu
14028
Satılık, Kiralık
Satılık
Tip
Arsa
Arazi büyüklüğü
330 m²
Bölge
Attiki
Location
Saronida center - sahil bölgesi (Saronida Belediyesi) | Attika'nın geri kalanı (Attica)
Ayrıntılar
Yapı izni oranı:
0,4
Denize mesafe:
1400 m
En yakın şehire uzaklık:
4 km
Havaalanına uzaklık:
25 km
Açıklama
Satılık çit Arsa 330 metrekare Attiki’de. Şehir planının bir parçasıdır.
Konum
Benzer öğeler
Satılık
350 000 €
166 €/m²
Arsa 2100 m² Attiki
Attiki
Nesne kodu
46035
Metrekare
2100 m²
Denize uzaklık
80 m
Satılık
400 000 €
82 €/m²
Arsa 4870 m² Attiki
Attiki
Nesne kodu
13128
Metrekare
4870 m²
Denize uzaklık
1500 m
Satılık
420 000 €
420 €/m²
Arsa 1000 m² Attiki
Attiki
Nesne kodu
62025
Metrekare
1000 m²
Denize uzaklık
2200 m
Satılık
440 000 €
500 €/m²
Arsa 880 m² Attiki
Attiki
Nesne kodu
59235
Metrekare
880 m²
Denize uzaklık
1800 m
Satılık
430 000 €
17 €/m²
Arsa 25000 m² Attiki
Attiki
Nesne kodu
5918
Metrekare
25000 m²
Denize uzaklık
8000 m
Satılık
395 000 €
897 €/m²
Arsa 440 m² Attiki
Attiki
Nesne kodu
10955
Metrekare
440 m²
Denize uzaklık
3500 m
Satılık
450 000 €
225 €/m²
Arsa 2000 m² Attiki
Attiki
Nesne kodu
31362
Metrekare
2000 m²
Denize uzaklık
10000 m
Satılık
320 000 €
61 €/m²
Arsa 5200 m² Attiki
Attiki
Nesne kodu
11732
Metrekare
5200 m²
Denize uzaklık
800 m
Satılık
450 000 €
374 €/m²
Arsa 1203 m² Attiki
Attiki
Nesne kodu
52393
Metrekare
1203 m²
Denize uzaklık
20 m
Satılık
330 000 €
50 €/m²
Arsa 6500 m² Attiki
Attiki
Nesne kodu
29659
Metrekare
6500 m²
Denize uzaklık
5400 m
Alexios Argiroiliopoulos
+30 210 325 4150
Gayrimenkul hakkında daha ayrıntılı bilgi isteyin.
Gayrimenkulü görmek için randevu isteme.
Bu web sitesine, gönderdiğim bilgilerimi saklamasını kabul ediyorum.
Entresol
2. kat
3. kat
4. kat
5. kat
6. kat
7. kat
8. kat
8. kat ve yukarı
Çatı katı
Çatı katı
1. kat
Kata
--
bodrum katı
zemin kat
Entresol
2. kat
3. kat
4. kat
5. kat
6. kat
7. kat
8. kat
8. kat ve yukarı
Çatı katı
Çatı katı
1. kat
Mikonos
12 Adalar