Şirket hakkında
Hakkımızda
Şirket albümü
Ekibimiz
+30 2310 591 431
Güvenlik Sistemi Kurulumu
Satılık - Arsa 8850 m² Attiki’de
Yunanistan
Attica
Atina - Doğu
350 000 €
39 €/m²
Nesne kodu
23362
Satılık, Kiralık
Satılık
Tip
Arsa
Arazi büyüklüğü
8850 m²
Bölge
Attiki
Location
Atina - Doğu (Attica)
Ayrıntılar
Denize mesafe:
1600 m
Havaalanına uzaklık:
18 km
Açıklama
Satılık Arsa 8850 metrekare Attiki’de.
Konum
Benzer öğeler
Satılık
430 000 €
17 €/m²
Arsa 25000 m² Attiki
Attiki
Nesne kodu
5918
Metrekare
25000 m²
Denize uzaklık
8000 m
Satılık
500 000 €
51 €/m²
Arsa 9780 m² Attiki
Attiki
Nesne kodu
5920
Metrekare
9780 m²
Denize uzaklık
1000 m
Satılık
450 000 €
374 €/m²
Arsa 1203 m² Attiki
Attiki
Nesne kodu
52393
Metrekare
1203 m²
Denize uzaklık
20 m
Satılık
500 000 €
55 €/m²
Arsa 9000 m² Attiki
Attiki
Nesne kodu
9560
Metrekare
9000 m²
Denize uzaklık
100 m
Satılık
400 000 €
80 €/m²
Arsa 5000 m² Attiki
Attiki
Nesne kodu
32648
Metrekare
5000 m²
Denize uzaklık
13000 m
Satılık
320 000 €
290 000 €
362 €/m²
Arsa 800 m² Attiki
Attiki
Nesne kodu
42964
Metrekare
800 m²
Denize uzaklık
8700 m
Satılık
370 000 €
356 €/m²
Arsa 1038 m² Attiki
Attiki
Nesne kodu
33921
Metrekare
1038 m²
Denize uzaklık
17000 m
Satılık
285 000 €
82 €/m²
Arsa 3470 m² Attiki
Attiki
Nesne kodu
37866
Metrekare
3470 m²
Denize uzaklık
5000 m
Satılık
400 000 €
82 €/m²
Arsa 4870 m² Attiki
Attiki
Nesne kodu
13128
Metrekare
4870 m²
Denize uzaklık
1500 m
Satılık
395 000 €
897 €/m²
Arsa 440 m² Attiki
Attiki
Nesne kodu
10955
Metrekare
440 m²
Denize uzaklık
3500 m
Alexios Argiroiliopoulos
+30 210 325 4150
Gayrimenkul hakkında daha ayrıntılı bilgi isteyin.
Gayrimenkulü görmek için randevu isteme.
Bu web sitesine, gönderdiğim bilgilerimi saklamasını kabul ediyorum.
Entresol
2. kat
3. kat
4. kat
5. kat
6. kat
7. kat
8. kat
8. kat ve yukarı
Çatı katı
Çatı katı
1. kat
Kata
--
bodrum katı
zemin kat
Entresol
2. kat
3. kat
4. kat
5. kat
6. kat
7. kat
8. kat
8. kat ve yukarı
Çatı katı
Çatı katı
1. kat
Mikonos
12 Adalar