425 000 €
33 €/m²
Property 23825 photo 1
Property 23825 photo 2

Ayrıntılar

  • Denize mesafe: 2500 m
  • Havaalanına uzaklık: 26 km

Açıklama

Satılık Arsa 12600 metrekare Attiki’de. Daire ruhsatlı 200 metrekare. Mülk, muhteşem panoramik bir deniz, şehir manzarasına sahiptir.

Konum

Benzer öğeler

Satılık
525 000 € 452 €/m²
  • Nesne kodu 5924
  • Metrekare 1160 m²
  • Denize uzaklık 300 m
Satılık
400 000 € 80 €/m²
  • Nesne kodu 32648
  • Metrekare 5000 m²
  • Denize uzaklık 13000 m
Satılık
440 000 € 500 €/m²
  • Nesne kodu 59235
  • Metrekare 880 m²
  • Denize uzaklık 1800 m
Satılık
420 000 € 420 €/m²
  • Nesne kodu 62025
  • Metrekare 1000 m²
  • Denize uzaklık 2200 m
Satılık
620 000 € 620 €/m²
  • Nesne kodu 14346
  • Metrekare 1000 m²
  • Denize uzaklık 1750 m
Satılık
550 000 € 523 €/m²
  • Nesne kodu 59221
  • Metrekare 1050 m²
  • Denize uzaklık 260 m
Satılık
425 000 € 33 €/m²
  • Nesne kodu 23825
  • Metrekare 12600 m²
  • Denize uzaklık 2500 m
Satılık
500 000 € 54 €/m²
  • Nesne kodu 30296
  • Metrekare 9200 m²
  • Denize uzaklık 10 m
Satılık
360 000 € 373 €/m²
  • Nesne kodu 47502
  • Metrekare 965 m²
  • Denize uzaklık 10000 m

Bülten aboneliği