Satılık - Arsa 5704 m² Attiki’de

Yunanistan Attica Atina - Doğu Maratonlar
450 000 €
78 €/m²
Property 22907 photo 1
Property 22907 photo 2

Ayrıntılar

  • Denize mesafe: 2500 m
  • Havaalanına uzaklık: 14 km

Açıklama

Satılık Arsa 5704 metrekare Attiki’de. Arsada: belediye suyu, elektrik idaresinden normal elektrik hattı. Daire ruhsatlı 250 metrekare. Mülk, güzel bir deniz, dağ, şehir manzarasına sahiptir.

Konum

Benzer öğeler

Satılık
550 000 € 1571 €/m²
  • Nesne kodu 60566
  • Metrekare 350 m²
  • Denize uzaklık 30 m
Satılık
425 000 € 33 €/m²
  • Nesne kodu 23825
  • Metrekare 12600 m²
  • Denize uzaklık 2500 m
Satılık
500 000 € 238 €/m²
  • Nesne kodu 31278
  • Metrekare 2100 m²
  • Denize uzaklık 550 m
Satılık
620 000 € 620 €/m²
  • Nesne kodu 14346
  • Metrekare 1000 m²
  • Denize uzaklık 1750 m
Satılık
480 000 € 375 000 € 315 €/m²
  • Nesne kodu 60861
  • Metrekare 1187 m²
  • Denize uzaklık 50 m
Satılık
600 000 € 400 000 € 417 €/m²
  • Nesne kodu 10436
  • Metrekare 957 m²
  • Denize uzaklık 2000 m
Satılık
370 000 € 356 €/m²
  • Nesne kodu 33921
  • Metrekare 1038 m²
  • Denize uzaklık 17000 m
Satılık
560 000 € 215 €/m²
  • Nesne kodu 9578
  • Metrekare 2600 m²
  • Denize uzaklık 15000 m
Satılık
430 000 € 431 €/m²
  • Nesne kodu 13792
  • Metrekare 996 m²
  • Denize uzaklık 500 m
Satılık
370 000 € 270 000 € 439 €/m²
  • Nesne kodu 62033
  • Metrekare 615 m²
  • Denize uzaklık 700 m

Bülten aboneliği