Şirket hakkında
Hakkımızda
Şirket albümü
Ekibimiz
+30 2310 591 431
Güvenlik Sistemi Kurulumu
Satılık - Arsa 4014 m² Girit’te
Yunanistan
Girit
Resmo
Arkadi
Erfi
95 000 €
23 €/m²
Nesne kodu
62020
Satılık, Kiralık
Satılık
Tip
Arsa
Arazi büyüklüğü
4014 m²
Bölge
Girit
Location
Erfi (Arkadi) | Resmo (idari bölge) (Girit)
Ayrıntılar
Denize mesafe:
4000 m
En yakın şehire uzaklık:
1 km
Havaalanına uzaklık:
48 km
Açıklama
Satılık Arsa 4014 metrekare Girit’te.
Konum
Benzer öğeler
Satılık
80 000 €
65 000 €
204 €/m²
Arsa 318 m² Girit
Girit
Nesne kodu
42243
Metrekare
318 m²
Denize uzaklık
500 m
Satılık
86 000 €
192 €/m²
Arsa 447 m² Girit
Girit
Nesne kodu
50218
Metrekare
447 m²
Denize uzaklık
9000 m
Satılık
78 000 €
111 €/m²
Arsa 702 m² Girit
Girit
Nesne kodu
65163
Metrekare
702 m²
Denize uzaklık
400 m
Satılık
78 000 €
260 €/m²
Arsa 300 m² Girit
Girit
Nesne kodu
42245
Metrekare
300 m²
Denize uzaklık
500 m
Satılık
96 000 €
37 €/m²
Arsa 2562 m² Girit
Girit
Nesne kodu
52546
Metrekare
2562 m²
Denize uzaklık
3000 m
Satılık
103 000 €
92 000 €
284 €/m²
Arsa 323 m² Girit
Girit
Nesne kodu
63071
Metrekare
323 m²
Denize uzaklık
300 m
Satılık
106 000 €
160 €/m²
Arsa 662 m² Girit
Girit
Nesne kodu
45661
Metrekare
662 m²
Denize uzaklık
400 m
Satılık
128 000 €
128 €/m²
Arsa 997 m² Girit
Girit
Nesne kodu
64004
Metrekare
997 m²
Denize uzaklık
1670 m
Satılık
85 000 €
18 €/m²
Arsa 4600 m² Girit
Girit
Nesne kodu
45716
Metrekare
4600 m²
Denize uzaklık
350 m
Satılık
138 000 €
44 €/m²
Arsa 3092 m² Girit
Girit
Nesne kodu
55956
Metrekare
3092 m²
Denize uzaklık
950 m
Sofia Bourbaki
+30 2810 28 3745
Gayrimenkul hakkında daha ayrıntılı bilgi isteyin.
Gayrimenkulü görmek için randevu isteme.
Bu web sitesine, gönderdiğim bilgilerimi saklamasını kabul ediyorum.
Entresol
2. kat
3. kat
4. kat
5. kat
6. kat
7. kat
8. kat
8. kat ve yukarı
Çatı katı
Çatı katı
1. kat
Kata
--
bodrum katı
zemin kat
Entresol
2. kat
3. kat
4. kat
5. kat
6. kat
7. kat
8. kat
8. kat ve yukarı
Çatı katı
Çatı katı
1. kat
Mikonos
12 Adalar