78 000 €
260 €/m²
Property 42245 photo 1
Property 42245 photo 2
Property 42245 photo 3
Property 42245 photo 4

Ayrıntılar

  • Denize mesafe: 500 m
  • Havaalanına uzaklık: 29 km

Açıklama

Satılık Arsa 300 metrekare Girit’te. Şehir planının bir parçasıdır. Arsada: belediye suyu, elektrik idaresinden normal elektrik hattı. Daire ruhsatlı 240 metrekare. Mülk, muhteşem panoramik bir deniz, dağ, şehir, orman manzarasına sahiptir.

Konum

Benzer öğeler

Satılık
95 000 € 23 €/m²
  • Nesne kodu 62020
  • Metrekare 4014 m²
  • Denize uzaklık 4000 m
Satılık
65 000 € 130 €/m²
  • Nesne kodu 56375
  • Metrekare 500 m²
  • Denize uzaklık 5800 m
Satılık
63 000 € 50 €/m²
  • Nesne kodu 64281
  • Metrekare 1236 m²
  • Denize uzaklık 6000 m
Satılık
80 000 € 71 €/m²
  • Nesne kodu 43083
  • Metrekare 1116 m²
  • Denize uzaklık 1600 m
Satılık
69 900 € 224 €/m²
  • Nesne kodu 63410
  • Metrekare 312 m²
  • Denize uzaklık 3600 m
Satılık
100 000 € 200 €/m²
  • Nesne kodu 41762
  • Metrekare 500 m²
  • Denize uzaklık 120 m
Satılık
85 000 € 20 €/m²
  • Nesne kodu 44366
  • Metrekare 4150 m²
  • Denize uzaklık 7200 m
Satılık
89 000 € 43 €/m²
  • Nesne kodu 57727
  • Metrekare 2031 m²
  • Denize uzaklık 7500 m
Satılık
100 000 € 133 €/m²
  • Nesne kodu 65845
  • Metrekare 750 m²
  • Denize uzaklık 7000 m
Satılık
110 000 € 85 €/m²
  • Nesne kodu 47187
  • Metrekare 1285 m²
  • Denize uzaklık 1114 m

Bülten aboneliği