96 000 €
37 €/m²
Property 52546 photo 1
Property 52546 photo 2
Property 52546 photo 3
Property 52546 photo 4
Property 52546 photo 5

Ayrıntılar

  • Denize mesafe: 3000 m
  • En yakın şehire uzaklık: 7 km
  • Havaalanına uzaklık: 48 km

Açıklama

Satılık Arsa 2562 metrekare Girit’te. Şehir planının dışındadır . Arsada: belediye suyu, elektrik idaresinden normal elektrik hattı. Daire ruhsatlı 186 metrekare. Mülk, muhteşem panoramik bir deniz, dağ, orman manzarasına sahiptir.

Konum

Benzer öğeler

Satılık
120 000 € 11 €/m²
  • Nesne kodu 47077
  • Metrekare 10200 m²
  • Denize uzaklık 2500 m
Satılık
86 000 € 192 €/m²
  • Nesne kodu 50218
  • Metrekare 447 m²
  • Denize uzaklık 9000 m
Satılık
120 000 € 86 000 € 19 €/m²
  • Nesne kodu 41955
  • Metrekare 4519 m²
  • Denize uzaklık 2200 m
Satılık
128 000 € 128 €/m²
  • Nesne kodu 64004
  • Metrekare 997 m²
  • Denize uzaklık 1670 m
Satılık
120 000 € 62 €/m²
  • Nesne kodu 47188
  • Metrekare 1924 m²
  • Denize uzaklık 1114 m
Satılık
120 000 € 63 €/m²
  • Nesne kodu 51455
  • Metrekare 1900 m²
  • Denize uzaklık 600 m
Satılık
78 000 € 111 €/m²
  • Nesne kodu 65163
  • Metrekare 702 m²
  • Denize uzaklık 400 m
Satılık
95 000 € 87 000 € 21 €/m²
  • Nesne kodu 52111
  • Metrekare 4022 m²
  • Denize uzaklık 2300 m
Satılık
100 000 € 65 €/m²
  • Nesne kodu 51868
  • Metrekare 1525 m²
  • Denize uzaklık 14100 m
Satılık
80 000 € 71 €/m²
  • Nesne kodu 43083
  • Metrekare 1116 m²
  • Denize uzaklık 1600 m

Bülten aboneliği