103 000 € 92 000 €
284 €/m²
Property 63071 photo 1
Property 63071 photo 2
Property 63071 photo 3

Ayrıntılar

  • Denize mesafe: 300 m

Açıklama

Satılık çit Arsa 323 metrekare Girit’te. Şehir planının bir parçasıdır. Arsanın imarı bulunmaktadır. Daire ruhsatlı 94 metrekare.

Konum

Benzer öğeler

Satılık
85 000 € 75 000 € 50 €/m²
  • Nesne kodu 56830
  • Metrekare 1500 m²
  • Denize uzaklık 12000 m
Satılık
89 000 € 43 €/m²
  • Nesne kodu 57727
  • Metrekare 2031 m²
  • Denize uzaklık 7500 m
Satılık
150 000 € 180 €/m²
  • Nesne kodu 65310
  • Metrekare 830 m²
  • Denize uzaklık 6000 m
Satılık
120 000 € 171 €/m²
  • Nesne kodu 43089
  • Metrekare 700 m²
  • Denize uzaklık 90 m
Satılık
120 000 € 11 €/m²
  • Nesne kodu 47077
  • Metrekare 10200 m²
  • Denize uzaklık 2500 m
Satılık
150 000 € 185 €/m²
  • Nesne kodu 63801
  • Metrekare 809 m²
  • Denize uzaklık 1000 m
Satılık
140 000 € 112 €/m²
  • Nesne kodu 42785
  • Metrekare 1247 m²
  • Denize uzaklık 5700 m
Satılık
139 000 € 139 €/m²
  • Nesne kodu 63268
  • Metrekare 1000 m²
  • Denize uzaklık 500 m
Satılık
130 000 € 260 €/m²
  • Nesne kodu 41759
  • Metrekare 500 m²
  • Denize uzaklık 100 m
Satılık
130 000 € 255 €/m²
  • Nesne kodu 65724
  • Metrekare 508 m²
  • Denize uzaklık 2800 m

Bülten aboneliği