128 000 €
128 €/m²
Property 64004 photo 1
Property 64004 photo 2
Property 64004 photo 3
Property 64004 photo 4
Property 64004 photo 5
Property 64004 photo 6
Property 64004 photo 7
Property 64004 photo 8

Ayrıntılar

  • Denize mesafe: 1670 m
  • Havaalanına uzaklık: 70 km

Açıklama

Satılık çit Arsa 997 metrekare Girit’te. Şehir planının bir parçasıdır. Arsada: imar izni, belediye suyu, elektrik idaresinden normal elektrik hattı. Daire ruhsatlı 240 metrekare. Mülk, güzel bir deniz, dağ, şehir manzarasına sahiptir.

Konum

Benzer öğeler

Satılık
170 000 € 45 €/m²
  • Nesne kodu 50162
  • Metrekare 3750 m²
  • Denize uzaklık 750 m
Satılık
106 000 € 160 €/m²
  • Nesne kodu 45661
  • Metrekare 662 m²
  • Denize uzaklık 400 m
Satılık
128 000 € 128 €/m²
  • Nesne kodu 64004
  • Metrekare 997 m²
  • Denize uzaklık 1670 m
Satılık
150 000 € 73 €/m²
  • Nesne kodu 63359
  • Metrekare 2049 m²
  • Denize uzaklık 360 m
Önerilen Satılık
179 000 € 60 €/m²
  • Nesne kodu 63493
  • Metrekare 2950 m²
  • Denize uzaklık 3300 m
Satılık
180 000 € 160 000 € 44 €/m²
  • Nesne kodu 52232
  • Metrekare 3592 m²
  • Denize uzaklık 1700 m
Satılık
120 000 € 62 €/m²
  • Nesne kodu 47188
  • Metrekare 1924 m²
  • Denize uzaklık 1114 m
Satılık
150 000 € 120 000 € 28 €/m²
  • Nesne kodu 47008
  • Metrekare 4150 m²
  • Denize uzaklık 2000 m
Satılık
190 000 € 139 000 € 27 €/m²
  • Nesne kodu 38742
  • Metrekare 5000 m²
  • Denize uzaklık 1700 m
Satılık
110 000 € 85 €/m²
  • Nesne kodu 47187
  • Metrekare 1285 m²
  • Denize uzaklık 1114 m

Bülten aboneliği