78 000 €
111 €/m²
Property 65163 photo 1
Property 65163 photo 2
Property 65163 photo 3
Property 65163 photo 4
Property 65163 photo 5
Property 65163 photo 6
Property 65163 photo 7
Property 65163 photo 8
Property 65163 photo 9
Property 65163 photo 10

Ayrıntılar

  • Denize mesafe: 400 m
  • Havaalanına uzaklık: 45 km

Açıklama

Satılık çit Arsa 702 metrekare Girit’te. Şehir planının dışındadır . Arsada: belediye suyu, elektrik idaresinden normal elektrik hattı. Arsanın imarı bulunmaktadır. Daire ruhsatlı 240 metrekare. Mülk, muhteşem panoramik bir deniz, dağ, şehir, orman manzarasına sahiptir.

Konum

Benzer öğeler

Satılık
105 000 € 14 €/m²
  • Nesne kodu 60258
  • Metrekare 7018 m²
  • Denize uzaklık 4900 m
Satılık
90 000 € 70 000 € 96 €/m²
  • Nesne kodu 65785
  • Metrekare 724 m²
  • Denize uzaklık 2800 m
Satılık
75 000 € 11 €/m²
  • Nesne kodu 34479
  • Metrekare 6350 m²
  • Denize uzaklık 4500 m
Satılık
74 800 € 63 €/m²
  • Nesne kodu 64677
  • Metrekare 1170 m²
  • Denize uzaklık 5800 m
Satılık
65 000 € 130 €/m²
  • Nesne kodu 56375
  • Metrekare 500 m²
  • Denize uzaklık 5800 m
Satılık
75 000 € 250 €/m²
  • Nesne kodu 50711
  • Metrekare 300 m²
  • Denize uzaklık 3300 m
Satılık
100 000 € 67 €/m²
  • Nesne kodu 57162
  • Metrekare 1471 m²
  • Denize uzaklık 5000 m
Satılık
95 000 € 42 €/m²
  • Nesne kodu 51611
  • Metrekare 2225 m²
  • Denize uzaklık 3800 m
Satılık
93 000 € 75 €/m²
  • Nesne kodu 36799
  • Metrekare 1229 m²
  • Denize uzaklık 4500 m
Satılık
110 000 € 85 €/m²
  • Nesne kodu 47187
  • Metrekare 1285 m²
  • Denize uzaklık 1114 m

Bülten aboneliği