Property 60954 photo 1
Property 60954 photo 2
Property 60954 photo 3
Property 60954 photo 4

Ayrıntılar

  • Yapım Yılı: 1990
  • Oda sayısı: 16
  • Isıtma: elektrikli
  • Levels: 7
  • Bathrooms: 2
  • Bedrooms: 16
  • WCs: 9
  • Denize mesafe: 2400 m
  • Havaalanına uzaklık: 40 km

Hizmetler

  • Parking
  • Asansör
  • Depo

Açıklama

Atina’da satılık Bina 1836 metrekare. bina 7 kattan oluşmaktadır. Bodrum katı bir kiler mevcuttur. zemin kat bir tuvaletbir kiler mevcuttur. Semi-first floor bir kiler mevcuttur. 1. kat 4 yatak odası, 2 tuvalet mevcuttur. 2. kat 4 yatak odası, 2 banyo mevcuttur. 3. kat 4 yatak odası, 2 tuvalet mevcuttur. 4. kat 4 yatak odası, 2 tuvalet mevcuttur. Bina ayrıca cephe olarak yola bakan taraftadır Mülk, muhteşem panoramik bir manzaraya sahiptir..Ayrıca otopark, asansör, ısıtma, kiler bulunmaktadır.

Konum

Benzer öğeler

Satılık
1 740 000 € 1895 €/m²
  • Nesne kodu 36000
  • Metrekare 918 m²
  • Denize uzaklık 9000 m
Satılık
1 400 000 € 4666 €/m²
  • Nesne kodu 23142
  • Metrekare 300 m²
  • Denize uzaklık 6000 m
Satılık
1 700 000 € 2016 €/m²
  • Nesne kodu 41086
  • Metrekare 843 m²
  • Denize uzaklık 5400 m
Satılık
1 435 000 € 2050 €/m²
  • Nesne kodu 39124
  • Metrekare 700 m²
  • Denize uzaklık 10500 m
Satılık
1 400 000 € 1037 €/m²
  • Nesne kodu 3326
  • Metrekare 1350 m²
  • Denize uzaklık 6000 m
Satılık
1 700 000 € 925 €/m²
  • Nesne kodu 60954
  • Metrekare 1836 m²
  • Rooms 16
Satılık
1 500 000 € 1851 €/m²
  • Nesne kodu 56119
  • Metrekare 810 m²
  • Rooms 13
Satılık
1 400 000 € 3763 €/m²
  • Nesne kodu 33630
  • Metrekare 372 m²
  • Denize uzaklık 150 m
Satılık
2 000 000 €
  • Nesne kodu 27134
  • Metrekare 0 m²
  • Denize uzaklık 12000 m

Bülten aboneliği