1 740 000 €
1895 €/m²
Property 36000 photo 1

Ayrıntılar

  • Yapım Yılı: 1970
  • Denize mesafe: 9000 m
  • Havaalanına uzaklık: 35 km

Açıklama

Atina’da satılık Bina 918 metrekare. bina 0 kattan oluşmaktadır. Bina ayrıca cephe olarak yola bakan taraftadır Mülk, muhteşem panoramik bir dağ, şehir manzarasına sahiptir..Ayrıca Mobilyalı, bulunmaktadır.

Konum

Benzer öğeler

Satılık
1 500 000 € 4807 €/m²
  • Nesne kodu 46897
  • Metrekare 312 m²
  • Denize uzaklık 8500 m
Satılık
2 000 000 € 3636 €/m²
  • Nesne kodu 35593
  • Metrekare 550 m²
  • Denize uzaklık 13000 m
Satılık
1 400 000 € 3763 €/m²
  • Nesne kodu 33630
  • Metrekare 372 m²
  • Denize uzaklık 150 m
Satılık
1 600 000 € 1333 €/m²
  • Nesne kodu 23067
  • Metrekare 1200 m²
  • Denize uzaklık 3500 m
Satılık
2 250 000 € 2295 €/m²
  • Nesne kodu 40581
  • Metrekare 980 m²
  • Denize uzaklık 7700 m
Satılık
2 100 000 € 2400 €/m²
  • Nesne kodu 65846
  • Metrekare 875 m²
  • Denize uzaklık 15000 m
Satılık
1 500 000 € 1 400 000 € 1272 €/m²
  • Nesne kodu 30035
  • Metrekare 1100 m²
  • Denize uzaklık 4000 m
Satılık
1 460 000 € 1000 €/m²
  • Nesne kodu 37499
  • Metrekare 1460 m²
  • Denize uzaklık 16000 m
Satılık
2 500 000 € 1278 €/m²
  • Nesne kodu 43955
  • Metrekare 1956 m²
  • Denize uzaklık 4000 m

Bülten aboneliği