2 000 000 €
Property 27134 photo 1

Ayrıntılar

  • Denize mesafe: 12000 m
  • Havaalanına uzaklık: 43 km

Açıklama

Atina’da satılık Bina 0 metrekare. bina 0 kattan oluşmaktadır. Bina ayrıca cephe olarak köşe olmayan taraftadır .

Konum

Benzer öğeler

Satılık
2 000 000 €
  • Nesne kodu 27134
  • Metrekare 0 m²
  • Denize uzaklık 12000 m
Satılık
1 700 000 € 2016 €/m²
  • Nesne kodu 41086
  • Metrekare 843 m²
  • Denize uzaklık 5400 m
Satılık
2 100 000 € 2400 €/m²
  • Nesne kodu 65846
  • Metrekare 875 m²
  • Denize uzaklık 15000 m
Satılık
2 250 000 € 2295 €/m²
  • Nesne kodu 40581
  • Metrekare 980 m²
  • Denize uzaklık 7700 m
Satılık
2 000 000 € 3030 €/m²
  • Nesne kodu 42116
  • Metrekare 660 m²
  • Denize uzaklık 15400 m
Satılık
1 860 000 € 4087 €/m²
  • Nesne kodu 11421
  • Metrekare 455 m²
  • Denize uzaklık 6000 m
Satılık
2 100 000 € 2245 €/m²
  • Nesne kodu 34201
  • Metrekare 935 m²
  • Denize uzaklık 3000 m
Satılık
1 650 000 € 1645 €/m²
  • Nesne kodu 11497
  • Metrekare 1003 m²
  • Denize uzaklık 220 m

Bülten aboneliği