1 435 000 €
2050 €/m²
Property 39124 photo 1
Property 39124 photo 2
Property 39124 photo 3
Property 39124 photo 4
Property 39124 photo 5
Property 39124 photo 6
Property 39124 photo 7
Property 39124 photo 8
Property 39124 photo 9

Ayrıntılar

  • Yapım Yılı: 2010
  • Isıtma: mazot
  • Denize mesafe: 10500 m
  • Havaalanına uzaklık: 4 km

Hizmetler

  • Asansör
  • Şömine
  • Depo
  • Garaj

Açıklama

Atina’da satılık Bina 700 metrekare. bina 0 kattan oluşmaktadır. Bina ayrıca cephe olarak yola bakan taraftadır Mülk, muhteşem panoramik bir dağ, şehir manzarasına sahiptir..Ayrıca Mobilyalı, şömine, asansör, garaj, ısıtma, kiler bulunmaktadır.

Konum

Benzer öğeler

Satılık
1 400 000 € 1037 €/m²
  • Nesne kodu 3326
  • Metrekare 1350 m²
  • Denize uzaklık 6000 m
Satılık
1 600 000 € 3047 €/m²
  • Nesne kodu 40591
  • Metrekare 525 m²
  • Denize uzaklık 12000 m
Satılık
1 450 000 € 2500 €/m²
  • Nesne kodu 58534
  • Metrekare 580 m²
  • Denize uzaklık 500 m
Satılık
İstek üzeri
  • Nesne kodu 30788
  • Metrekare 913 m²
  • Denize uzaklık 2000 m
Satılık
1 200 000 € 2608 €/m²
  • Nesne kodu 42118
  • Metrekare 460 m²
  • Denize uzaklık 15400 m
Satılık
1 460 000 € 1000 €/m²
  • Nesne kodu 37499
  • Metrekare 1460 m²
  • Denize uzaklık 16000 m
Satılık
1 500 000 € 4807 €/m²
  • Nesne kodu 46897
  • Metrekare 312 m²
  • Denize uzaklık 8500 m
Satılık
1 380 000 € 2029 €/m²
  • Nesne kodu 44026
  • Metrekare 680 m²
  • Denize uzaklık 4300 m

Bülten aboneliği