1 400 000 €
3763 €/m²
Property 33630 photo 1
Property 33630 photo 2

Ayrıntılar

  • Denize mesafe: 150 m
  • Havaalanına uzaklık: 16 km

Açıklama

Atina’da satılık Bina 372 metrekare. bina 0 kattan oluşmaktadır. Bina ayrıca cephe olarak güneş gören taraftadır .Ayrıca Mobilyalı, bulunmaktadır.

Konum

Benzer öğeler

Satılık
1 170 000 € 1700 €/m²
  • Nesne kodu 38779
  • Metrekare 688 m²
  • Denize uzaklık 8000 m
Satılık
1 300 000 € 1444 €/m²
  • Nesne kodu 42693
  • Metrekare 900 m²
  • Denize uzaklık 10000 m
Satılık
1 300 000 € 3975 €/m²
  • Nesne kodu 19660
  • Metrekare 327 m²
  • Denize uzaklık 8000 m
Satılık
1 200 000 € 2608 €/m²
  • Nesne kodu 42118
  • Metrekare 460 m²
  • Denize uzaklık 15400 m
Satılık
İstek üzeri
  • Nesne kodu 30788
  • Metrekare 913 m²
  • Denize uzaklık 2000 m
Satılık
İstek üzeri
  • Nesne kodu 42668
  • Metrekare 450 m²
  • Denize uzaklık 400 m
Satılık
1 700 000 € 1588 €/m²
  • Nesne kodu 62169
  • Metrekare 1070 m²
  • Denize uzaklık 7600 m
Satılık
1 350 000 € 2076 €/m²
  • Nesne kodu 14131
  • Metrekare 650 m²
  • Denize uzaklık 2000 m
Satılık
1 740 000 € 3163 €/m²
  • Nesne kodu 37389
  • Metrekare 550 m²
  • Denize uzaklık 12000 m

Bülten aboneliği