1 500 000 €
1852 €/m²
Property 56119 photo 1
Property 56119 photo 2
Property 56119 photo 3
Property 56119 photo 4
Property 56119 photo 5
Property 56119 photo 6
Property 56119 photo 7
Property 56119 photo 8
Property 56119 photo 9
Property 56119 photo 10
Property 56119 photo 11
Property 56119 photo 12
Property 56119 photo 13
Property 56119 photo 14
Property 56119 photo 15
Property 56119 photo 16
Property 56119 photo 17
Property 56119 photo 18
Property 56119 photo 19
Property 56119 photo 20
Property 56119 photo 21
Property 56119 photo 22
Property 56119 photo 23
Property 56119 photo 24
Property 56119 photo 25

Ayrıntılar

  • Kat sayısı: 6
  • Yapım Yılı: 1970
  • Oda sayısı: 13
  • Isıtma: mazot
  • Denize mesafe: 16400 m
  • Havaalanına uzaklık: 32 km

Hizmetler

  • Asansör
  • Depo
  • Yenileme ihtiyacı

Açıklama

Atina’da satılık Bina 810 metrekare. bina 0 kattan oluşmaktadır. Bina ayrıca cephe olarak yola bakan taraftadır .Ayrıca asansör, ısıtma, kiler bulunmaktadır.

Konum

Benzer öğeler

Satılık
İstek üzeri
  • Nesne kodu 42668
  • Metrekare 450 m²
  • Denize uzaklık 400 m
Satılık
1 250 000 € 1879 €/m²
  • Nesne kodu 57343
  • Metrekare 665 m²
  • Denize uzaklık 6000 m
Satılık
1 600 000 € 3047 €/m²
  • Nesne kodu 40591
  • Metrekare 525 m²
  • Denize uzaklık 12000 m
Satılık
1 600 000 € 1333 €/m²
  • Nesne kodu 23067
  • Metrekare 1200 m²
  • Denize uzaklık 3500 m
Satılık
2 000 000 € 1816 €/m²
  • Nesne kodu 61647
  • Metrekare 1101 m²
  • Denize uzaklık 450 m
Satılık
1 300 000 € 3051 €/m²
  • Nesne kodu 19115
  • Metrekare 426 m²
  • Denize uzaklık 8000 m
Satılık
1 300 000 € 1444 €/m²
  • Nesne kodu 42693
  • Metrekare 900 m²
  • Denize uzaklık 10000 m
Satılık
2 100 000 € 2245 €/m²
  • Nesne kodu 34201
  • Metrekare 935 m²
  • Denize uzaklık 3000 m
Satılık
1 500 000 € 2500 €/m²
  • Nesne kodu 63785
  • Metrekare 600 m²
  • Denize uzaklık 4750 m
Satılık
1 435 000 € 2050 €/m²
  • Nesne kodu 39124
  • Metrekare 700 m²
  • Denize uzaklık 10500 m

Bülten aboneliği