1 400 000 €
1037 €/m²
Property 3326 photo 1
Property 3326 photo 2
Property 3326 photo 3

Ayrıntılar

  • Kat sayısı: 3
  • Koşul: Yapım aşamasında
  • Denize mesafe: 6000 m
  • Havaalanına uzaklık: 16 km

Açıklama

Atina’da satılık Bina 1350 metrekare. bina 0 kattan oluşmaktadır. Bina ayrıca cephe olarak köşe taraftadır .Ayrıca Mobilyalı, bulunmaktadır.

Doğu Attika'daki Koropi kasabasında yapım aşamasında olan ofisleri olan bir bina satışa sunulmuştur. Bina bodrum, birinci ve ikinci katlardan oluşmaktadır. Taban alanı 1350 metrekare, arsa alanı 4000 metrekaredir. Şu anda fiyat 620.000 euro. Bitmiş görünümde fiyat 970.000 euro olacak. 

Konum

Benzer öğeler

Satılık
1 400 000 € 1037 €/m²
  • Nesne kodu 3326
  • Metrekare 1350 m²
  • Denize uzaklık 6000 m
Satılık
1 200 000 € 2608 €/m²
  • Nesne kodu 42118
  • Metrekare 460 m²
  • Denize uzaklık 15400 m
Satılık
1 300 000 € 1444 €/m²
  • Nesne kodu 42693
  • Metrekare 900 m²
  • Denize uzaklık 10000 m
Satılık
1 400 000 € 3763 €/m²
  • Nesne kodu 33630
  • Metrekare 372 m²
  • Denize uzaklık 150 m
Satılık
1 740 000 € 3163 €/m²
  • Nesne kodu 37389
  • Metrekare 550 m²
  • Denize uzaklık 12000 m
Satılık
1 740 000 € 1895 €/m²
  • Nesne kodu 36000
  • Metrekare 918 m²
  • Denize uzaklık 9000 m
Satılık
2 000 000 € 1816 €/m²
  • Nesne kodu 61647
  • Metrekare 1101 m²
  • Denize uzaklık 450 m
Satılık
1 250 000 € 1879 €/m²
  • Nesne kodu 57343
  • Metrekare 665 m²
  • Denize uzaklık 6000 m
Satılık
1 450 000 € 2500 €/m²
  • Nesne kodu 58534
  • Metrekare 580 m²
  • Denize uzaklık 500 m
Satılık
1 600 000 € 1481 €/m²
  • Nesne kodu 61717
  • Metrekare 1080 m²
  • Denize uzaklık 14250 m

Bülten aboneliği