72 nesneleri 5 sayfa

Satılık
750 000 € 2279 €/m²
  • Nesne kodu 5936
  • Metrekare 329 m²
  • Denize uzaklık 5000 m
Satılık
380 000 € 2992 €/m²
  • Nesne kodu 6082
  • Metrekare 127 m²
  • Rooms 6
Yatırım Satılık
1 650 000 € 1645 €/m²
  • Nesne kodu 11497
  • Metrekare 1003 m²
  • Denize uzaklık 220 m
Satılık
99 000 € 1800 €/m²
  • Nesne kodu 13014
  • Metrekare 55 m²
  • Rooms 1
Satılık
320 000 € 1391 €/m²
  • Nesne kodu 20318
  • Metrekare 230 m²
  • Denize uzaklık 9000 m
Satılık
750 000 € 1271 €/m²
  • Nesne kodu 38100
  • Metrekare 590 m²
  • Denize uzaklık 5500 m
Satılık
407 000 € 2928 €/m²
  • Nesne kodu 54377
  • Metrekare 139 m²
  • Rooms 3
Satılık
345 000 € 2948 €/m²
  • Nesne kodu 54378
  • Metrekare 117 m²
  • Rooms 4
Satılık
210 000 € 205 000 € 2562 €/m²
  • Nesne kodu 54495
  • Metrekare 80 m²
  • Rooms 3
Satılık
285 000 € 1759 €/m²
  • Nesne kodu 54695
  • Metrekare 162 m²
  • Rooms 4
Satılık
350 000 € 3398 €/m²
  • Nesne kodu 55904
  • Metrekare 103 m²
  • Rooms 4
Satılık
345 000 € 3382 €/m²
  • Nesne kodu 55905
  • Metrekare 102 m²
  • Rooms 4
Satılık
340 000 € 3505 €/m²
  • Nesne kodu 55906
  • Metrekare 97 m²
  • Rooms 4
Satılık
330 000 € 3437 €/m²
  • Nesne kodu 55907
  • Metrekare 96 m²
  • Rooms 4
Satılık
395 000 € 3726 €/m²
  • Nesne kodu 55908
  • Metrekare 106 m²
  • Rooms 4

Pire Limanı Banliyölerinde Emlak – Atina’ya Yakın Sahil Ev İniz

Pire’nin banliyöleri, geleneksel bir liman kentin karakterini modern yaşamın konforuyla birleştirir. Atina merkezine sadece kısa bir mesafede bulunan bu bölge, denize, marinalara ve tüm önemli ulaşım bağlantılarına yakın daire, ev ve yatırım amaçlı mülkler için son derece iyi bir seçenektir.

Neden Pire Banliyölerinde Emlak Satın Almalısınız?

Pire bölgesi, Attika’nın en dinamik gayrimenkul pazarlarından biridir. Şunlar için idealdir:

  • Sürekli ikamet – iyi gelişmiş altyapı, okullar, hastaneler, mağazalar ve Atina’ya kolay erişim.
  • Tatil amaçlı evler – yıl boyunca denizin, yürüyüş yollarının, kafelerin ve tavernaların keyfini çıkarın.
  • Yatırım – limanı kullanarak Yunan adalarına seyahat eden öğrenciler, profesyoneller ve turistlerden yüksek kira talebi.

Emlak için Popüler Pire Banliyöleri

Pire’nin her banliyösünün kendine özgü bir karakteri ve avantajları vardır:

  • Freattyda & Pasalimani – marina manzaralı, lüks daireler ve modern tadilatlar için ideal, görsel açıdan etkileyici sahil bölgeleri.
  • Kastella – etkileyici deniz manzaralarına sahip, neoklasik evler ve butik konutlarla öne çıkan yamaç bir mahalle.
  • Palaio Faliro & Neo Faliro (yakın çevre) – aileler için popüler; parklar, sahil yürüyüş yolları ve yeni projeler.
  • Keratsini & Drapetsona – daha uygun fiyatlı seçenekler; kiralık yatırımcılar ve ilk kez ev alacaklar için cazip.

Elde Edilebilir Mülk Türleri

Pire banliyölerinde şunları bulabilirsiniz: