2 100 000 € 1 900 000 €
2474 €/m²
Property 60876 photo 1
Property 60876 photo 2
Property 60876 photo 3
Property 60876 photo 4
Property 60876 photo 5
Property 60876 photo 6
Property 60876 photo 7
Property 60876 photo 8
Property 60876 photo 9
Property 60876 photo 10
Property 60876 photo 11
Property 60876 photo 12
Property 60876 photo 13
Property 60876 photo 14
Property 60876 photo 15
Property 60876 photo 16
Property 60876 photo 17
Property 60876 photo 18
Property 60876 photo 19
Property 60876 photo 20
Property 60876 photo 21
Property 60876 photo 22
Property 60876 photo 23
Property 60876 photo 24
Property 60876 photo 25
Property 60876 photo 26
Property 60876 photo 27
Property 60876 photo 28
Property 60876 photo 29

Ayrıntılar

  • Yapım Yılı: 2021
  • Oda sayısı: 18
  • Isıtma: doğalgaz
  • Levels: 8
  • Bathrooms: 11
  • Bedrooms: 12
  • WCs: 14
  • Denize mesafe: 6700 m
  • Havaalanına uzaklık: 25 km

Hizmetler

  • Asansör
  • Depo
  • Çift cam

Açıklama

Atina’da satılık Bina 768 metrekare. bina 8 kattan oluşmaktadır. Bodrum katı bir duşlu tuvalet mevcuttur. 1. kat 2 yatak odası, amerikan mutfak, 2 banyo, bir duşlu tuvalet mevcuttur. 2. kat 2 yatak odası, amerikan mutfak, bir banyo, bir duşlu tuvalet mevcuttur. 3. kat 2 yatak odası, amerikan mutfak, bir banyo, bir duşlu tuvalet mevcuttur. 4. kat 2 yatak odası, amerikan mutfak, bir banyo, bir tuvalet mevcuttur. 5. kat 2 yatak odası, amerikan mutfak, bir banyo, bir tuvalet mevcuttur. 6. kat 2 yatak odası, amerikan mutfak, bir duşlu tuvalet, bir tuvalet mevcuttur. Bina ayrıca cephe olarak yola bakan taraftadır .Ayrıca Mobilyalı, klima, tente, asansör, ısıtma, kiler bulunmaktadır.

Konum

Benzer öğeler

Satılık
2 100 000 € 2932 €/m²
  • Nesne kodu 38460
  • Metrekare 716 m²
  • Denize uzaklık 7500 m
Satılık
1 740 000 € 1895 €/m²
  • Nesne kodu 36000
  • Metrekare 918 m²
  • Denize uzaklık 9000 m
Satılık
İstek üzeri
  • Nesne kodu 30788
  • Metrekare 913 m²
  • Denize uzaklık 2000 m
Satılık
2 000 000 € 1816 €/m²
  • Nesne kodu 61647
  • Metrekare 1101 m²
  • Denize uzaklık 450 m
Satılık
2 000 000 € 3636 €/m²
  • Nesne kodu 35593
  • Metrekare 550 m²
  • Denize uzaklık 13000 m
Satılık
1 700 000 € 1588 €/m²
  • Nesne kodu 62169
  • Metrekare 1070 m²
  • Denize uzaklık 7600 m
Satılık
1 700 000 € 2016 €/m²
  • Nesne kodu 41086
  • Metrekare 843 m²
  • Denize uzaklık 5400 m
Satılık
1 740 000 € 3163 €/m²
  • Nesne kodu 37389
  • Metrekare 550 m²
  • Denize uzaklık 12000 m
Satılık
2 700 000 € 1810 €/m²
  • Nesne kodu 63887
  • Metrekare 1491 m²
  • Denize uzaklık 7800 m

Bülten aboneliği