1 700 000 €
2017 €/m²
Property 41086 photo 1
Property 41086 photo 2
Property 41086 photo 3

Ayrıntılar

  • Yapım Yılı: 2010
  • Denize mesafe: 5400 m
  • Havaalanına uzaklık: 38 km

Hizmetler

  • Asansör

Açıklama

Atina’da satılık Bina 843 metrekare. bina 0 kattan oluşmaktadır. Bina ayrıca cephe olarak köşe olmayan taraftadır .Ayrıca Mobilyalı, asansör, bulunmaktadır.

Konum

Benzer öğeler

Satılık
İstek üzeri
  • Nesne kodu 30788
  • Metrekare 913 m²
  • Denize uzaklık 2000 m
Satılık
1 400 000 € 3763 €/m²
  • Nesne kodu 33630
  • Metrekare 372 m²
  • Denize uzaklık 150 m
Satılık
1 435 000 € 2050 €/m²
  • Nesne kodu 39124
  • Metrekare 700 m²
  • Denize uzaklık 10500 m
Satılık
1 740 000 € 1895 €/m²
  • Nesne kodu 36000
  • Metrekare 918 m²
  • Denize uzaklık 9000 m
Satılık
1 500 000 € 1851 €/m²
  • Nesne kodu 56119
  • Metrekare 810 m²
  • Rooms 13
Satılık
1 700 000 € 925 €/m²
  • Nesne kodu 60954
  • Metrekare 1836 m²
  • Rooms 16
Satılık
1 380 000 € 2029 €/m²
  • Nesne kodu 44026
  • Metrekare 680 m²
  • Denize uzaklık 4300 m
Satılık
2 500 000 € 1278 €/m²
  • Nesne kodu 43955
  • Metrekare 1956 m²
  • Denize uzaklık 4000 m
Satılık
2 100 000 € 2932 €/m²
  • Nesne kodu 38460
  • Metrekare 716 m²
  • Denize uzaklık 7500 m
Satılık
1 500 000 € 2500 €/m²
  • Nesne kodu 63785
  • Metrekare 600 m²
  • Denize uzaklık 4750 m

Bülten aboneliği