950 000 € 570 000 €
74 €/m²
Property 5935 photo 1
Property 5935 photo 2
Property 5935 photo 3
Property 5935 photo 4
Property 5935 photo 5
Property 5935 photo 6
Property 5935 photo 7
Property 5935 photo 8
Property 5935 photo 9

Ayrıntılar

  • Denize mesafe: 3000 m
  • Havaalanına uzaklık: 16 km

Açıklama

Satılık Arsa 7700 metrekare Attiki’de. Arsada: belediye suyu, elektrik idaresinden normal elektrik hattı. Arsanın imarı bulunmaktadır. Daire ruhsatlı 240 metrekare. Mülk, güzel bir deniz, dağ manzarasına sahiptir.

Konum

Benzer öğeler

Satılık
1 100 000 € 81 €/m²
  • Nesne kodu 6125
  • Metrekare 13500 m²
  • Denize uzaklık 3000 m
Satılık
950 000 € 1900 €/m²
  • Nesne kodu 51938
  • Metrekare 500 m²
  • Denize uzaklık 1300 m
Satılık
950 000 € 570 000 € 74 €/m²
  • Nesne kodu 5935
  • Metrekare 7700 m²
  • Denize uzaklık 3000 m
Satılık
988 000 € 210 €/m²
  • Nesne kodu 12891
  • Metrekare 4700 m²
  • Denize uzaklık 2600 m
Satılık
900 000 € 128 €/m²
  • Nesne kodu 30174
  • Metrekare 7000 m²
  • Denize uzaklık 100 m
Satılık
895 000 € 298 €/m²
  • Nesne kodu 6005
  • Metrekare 3000 m²
  • Denize uzaklık 10000 m
Satılık
810 000 € 81 €/m²
  • Nesne kodu 37622
  • Metrekare 10000 m²
  • Denize uzaklık 600 m
Satılık
1 400 000 € 800 000 € 114 €/m²
  • Nesne kodu 3979
  • Metrekare 7000 m²
  • Denize uzaklık 3000 m
Satılık
1 365 000 € 694 €/m²
  • Nesne kodu 64086
  • Metrekare 1966 m²
  • Denize uzaklık 300 m
Satılık
860 000 € 132 €/m²
  • Nesne kodu 13851
  • Metrekare 6500 m²
  • Denize uzaklık 700 m

Bülten aboneliği