Şirket hakkında
Hakkımızda
Şirket albümü
Ekibimiz
+30 2310 591 431
Güvenlik Sistemi Kurulumu
Satılık - Arsa 500 m² Attiki’de
Yunanistan
Attica
Attika'nın geri kalanı
950 000 €
1900 €/m²
Nesne kodu
51938
Satılık, Kiralık
Satılık
Tip
Arsa
Arazi büyüklüğü
500 m²
Bölge
Attiki
Location
Attika'nın geri kalanı (Attica)
Ayrıntılar
Denize mesafe:
1300 m
Havaalanına uzaklık:
17 km
Açıklama
Satılık Arsa 500 metrekare Attiki’de.
Konum
Benzer öğeler
Satılık
860 000 €
132 €/m²
Arsa 6500 m² Attiki
Attiki
Nesne kodu
13851
Metrekare
6500 m²
Denize uzaklık
700 m
Satılık
988 000 €
210 €/m²
Arsa 4700 m² Attiki
Attiki
Nesne kodu
12891
Metrekare
4700 m²
Denize uzaklık
2600 m
Satılık
820 000 €
205 €/m²
Arsa 4000 m² Attiki
Attiki
Nesne kodu
19321
Metrekare
4000 m²
Denize uzaklık
4000 m
Satılık
900 000 €
128 €/m²
Arsa 7000 m² Attiki
Attiki
Nesne kodu
30174
Metrekare
7000 m²
Denize uzaklık
100 m
Satılık
800 000 €
615 €/m²
Arsa 1300 m² Attiki
Attiki
Nesne kodu
16574
Metrekare
1300 m²
Denize uzaklık
1250 m
Satılık
895 000 €
298 €/m²
Arsa 3000 m² Attiki
Attiki
Nesne kodu
6005
Metrekare
3000 m²
Denize uzaklık
10000 m
Satılık
780 000 €
60 €/m²
Arsa 12900 m² Attiki
Attiki
Nesne kodu
46179
Metrekare
12900 m²
Denize uzaklık
5 m
Satılık
1 365 000 €
694 €/m²
Arsa 1966 m² Attiki
Attiki
Nesne kodu
64086
Metrekare
1966 m²
Denize uzaklık
300 m
Satılık
1 250 000 €
178 €/m²
Arsa 7000 m² Attiki
Attiki
Nesne kodu
5796
Metrekare
7000 m²
Denize uzaklık
150 m
Satılık
900 000 €
1192 €/m²
Arsa 755 m² Attiki
Attiki
Nesne kodu
63575
Metrekare
755 m²
Denize uzaklık
380 m
Evaggelos Kotsos
+30 210 325 4150
Gayrimenkul hakkında daha ayrıntılı bilgi isteyin.
Gayrimenkulü görmek için randevu isteme.
Bu web sitesine, gönderdiğim bilgilerimi saklamasını kabul ediyorum.
Entresol
2. kat
3. kat
4. kat
5. kat
6. kat
7. kat
8. kat
8. kat ve yukarı
Çatı katı
Çatı katı
1. kat
Kata
--
bodrum katı
zemin kat
Entresol
2. kat
3. kat
4. kat
5. kat
6. kat
7. kat
8. kat
8. kat ve yukarı
Çatı katı
Çatı katı
1. kat
Mikonos
12 Adalar