988 000 €
210 €/m²
Property 12891 photo 1
Property 12891 photo 2
Property 12891 photo 3

Ayrıntılar

  • Denize mesafe: 2600 m
  • Havaalanına uzaklık: 19 km

Açıklama

Satılık Arsa 4700 metrekare Attiki’de. Kent planına entegre edilme süreci devam ediyor.

Konum

Benzer öğeler

Satılık
820 000 € 205 €/m²
  • Nesne kodu 19321
  • Metrekare 4000 m²
  • Denize uzaklık 4000 m
Satılık
800 000 € 772 €/m²
  • Nesne kodu 56979
  • Metrekare 1035 m²
  • Denize uzaklık 1800 m
Satılık
950 000 € 1900 €/m²
  • Nesne kodu 51938
  • Metrekare 500 m²
  • Denize uzaklık 1300 m
Satılık
1 250 000 € 178 €/m²
  • Nesne kodu 5796
  • Metrekare 7000 m²
  • Denize uzaklık 150 m
Satılık
1 000 000 € 125 €/m²
  • Nesne kodu 19117
  • Metrekare 8000 m²
  • Denize uzaklık 150 m
Satılık
800 000 € 615 €/m²
  • Nesne kodu 16574
  • Metrekare 1300 m²
  • Denize uzaklık 1250 m
Satılık
900 000 € 1192 €/m²
  • Nesne kodu 63575
  • Metrekare 755 m²
  • Denize uzaklık 380 m
Satılık
860 000 € 132 €/m²
  • Nesne kodu 13851
  • Metrekare 6500 m²
  • Denize uzaklık 700 m
Satılık
1 400 000 € 800 000 € 114 €/m²
  • Nesne kodu 3979
  • Metrekare 7000 m²
  • Denize uzaklık 3000 m
Satılık
1 365 000 € 694 €/m²
  • Nesne kodu 64086
  • Metrekare 1966 m²
  • Denize uzaklık 300 m

Bülten aboneliği