1 400 000 € 800 000 €
114 €/m²
Property 3979 photo 1
Property 3979 photo 2
Property 3979 photo 3
Property 3979 photo 4

Ayrıntılar

  • Denize mesafe: 3000 m
  • En yakın şehire uzaklık: 15 km
  • Havaalanına uzaklık: 38 km

Açıklama

Satılık Arsa 7000 metrekare Attiki’de. Şehir planının dışındadır . Daire ruhsatlı 200 metrekare. Mülk, güzel bir deniz manzarasına sahiptir.

Arazi, güzel pitoresk doğayı ve Atina'nın tarihi merkezine ve denize kısa bir mesafeyi birleştiren Attika'nın kıyı banliyösü Anavyssos'ta yer almaktadır.

Anavyssos'un karakteristik özelliği, burada tuz buharlaştırma havuzlarının bulunmasıdır. Bölge, çok sayıda tatil ve daimi konut ile önemli bir konut gelişimine sahiptir. Anavyssos plajı, sörf severler arasında ünlüdür. 

Konum

Benzer öğeler

Satılık
1 600 000 € 800 €/m²
  • Nesne kodu 5658
  • Metrekare 2000 m²
  • Denize uzaklık 500 m
Satılık
1 800 000 € 1000 €/m²
  • Nesne kodu 11447
  • Metrekare 1800 m²
  • Denize uzaklık 9000 m
Satılık
1 300 000 € 92 €/m²
  • Nesne kodu 13786
  • Metrekare 14000 m²
  • Denize uzaklık 5 m
Satılık
1 365 000 € 694 €/m²
  • Nesne kodu 64086
  • Metrekare 1966 m²
  • Denize uzaklık 300 m
Satılık
1 400 000 € 800 000 € 114 €/m²
  • Nesne kodu 3979
  • Metrekare 7000 m²
  • Denize uzaklık 3000 m
Satılık
1 250 000 € 178 €/m²
  • Nesne kodu 5796
  • Metrekare 7000 m²
  • Denize uzaklık 150 m

Bülten aboneliği