1 100 000 €
81 €/m²
Property 6125 photo 1
Property 6125 photo 2
Property 6125 photo 3

Ayrıntılar

  • Denize mesafe: 3000 m
  • Havaalanına uzaklık: 16 km

Açıklama

Satılık Arsa 13500 metrekare Attiki’de. Arsada: belediye suyu, elektrik idaresinden normal elektrik hattı. Daire ruhsatlı 600 metrekare. Mülk, güzel bir dağ manzarasına sahiptir.

Konum

Benzer öğeler

Satılık
900 000 € 1192 €/m²
  • Nesne kodu 63575
  • Metrekare 755 m²
  • Denize uzaklık 380 m
Satılık
900 000 € 128 €/m²
  • Nesne kodu 30174
  • Metrekare 7000 m²
  • Denize uzaklık 100 m
Satılık
988 000 € 210 €/m²
  • Nesne kodu 12891
  • Metrekare 4700 m²
  • Denize uzaklık 2600 m
Satılık
1 400 000 € 800 000 € 114 €/m²
  • Nesne kodu 3979
  • Metrekare 7000 m²
  • Denize uzaklık 3000 m
Satılık
1 365 000 € 694 €/m²
  • Nesne kodu 64086
  • Metrekare 1966 m²
  • Denize uzaklık 300 m
Satılık
1 100 000 € 81 €/m²
  • Nesne kodu 6125
  • Metrekare 13500 m²
  • Denize uzaklık 3000 m
Satılık
1 600 000 € 800 €/m²
  • Nesne kodu 5658
  • Metrekare 2000 m²
  • Denize uzaklık 500 m
Satılık
1 250 000 € 178 €/m²
  • Nesne kodu 5796
  • Metrekare 7000 m²
  • Denize uzaklık 150 m
Satılık
950 000 € 1900 €/m²
  • Nesne kodu 51938
  • Metrekare 500 m²
  • Denize uzaklık 1300 m
Satılık
1 300 000 € 92 €/m²
  • Nesne kodu 13786
  • Metrekare 14000 m²
  • Denize uzaklık 5 m

Bülten aboneliği