Satılık - Arsa 3000 m² Attiki’de

Yunanistan Attica Atina - Doğu Polat
895 000 €
298 €/m²
Property 6005 photo 1
Property 6005 photo 2
Property 6005 photo 3
Property 6005 photo 4
Property 6005 photo 5
Property 6005 photo 6
Property 6005 photo 7
Property 6005 photo 8
Property 6005 photo 9
Property 6005 photo 10
Property 6005 photo 11

Ayrıntılar

  • Denize mesafe: 10000 m
  • Havaalanına uzaklık: 4 km

Açıklama

Satılık Arsa 3000 metrekare Attiki’de.

Konum

Benzer öğeler

Satılık
950 000 € 570 000 € 74 €/m²
  • Nesne kodu 5935
  • Metrekare 7700 m²
  • Denize uzaklık 3000 m
Satılık
900 000 € 1192 €/m²
  • Nesne kodu 63575
  • Metrekare 755 m²
  • Denize uzaklık 380 m
Satılık
810 000 € 81 €/m²
  • Nesne kodu 37622
  • Metrekare 10000 m²
  • Denize uzaklık 600 m
Satılık
1 300 000 € 92 €/m²
  • Nesne kodu 13786
  • Metrekare 14000 m²
  • Denize uzaklık 5 m
Satılık
750 000 €
  • Nesne kodu 36867
  • Metrekare 0 m²
  • Denize uzaklık 450 m
Satılık
895 000 € 298 €/m²
  • Nesne kodu 6005
  • Metrekare 3000 m²
  • Denize uzaklık 10000 m
Satılık
988 000 € 210 €/m²
  • Nesne kodu 12891
  • Metrekare 4700 m²
  • Denize uzaklık 2600 m
Satılık
1 250 000 € 178 €/m²
  • Nesne kodu 5796
  • Metrekare 7000 m²
  • Denize uzaklık 150 m
Satılık
800 000 € 615 €/m²
  • Nesne kodu 16574
  • Metrekare 1300 m²
  • Denize uzaklık 1250 m
Satılık
800 000 € 772 €/m²
  • Nesne kodu 56979
  • Metrekare 1035 m²
  • Denize uzaklık 1800 m

Bülten aboneliği