Satılık - Arsa 7000 m² Attiki’de

Yunanistan Attica Attika'nın geri kalanı
900 000 €
128 €/m²
Property 30174 photo 1
Property 30174 photo 2

Ayrıntılar

  • Denize mesafe: 100 m
  • Havaalanına uzaklık: 44 km

Açıklama

Satılık Arsa 7000 metrekare Attiki’de. Mülk, muhteşem panoramik bir deniz manzarasına sahiptir.

Konum

Benzer öğeler

Satılık
820 000 € 205 €/m²
  • Nesne kodu 19321
  • Metrekare 4000 m²
  • Denize uzaklık 4000 m
Satılık
895 000 € 298 €/m²
  • Nesne kodu 6005
  • Metrekare 3000 m²
  • Denize uzaklık 10000 m
Satılık
988 000 € 210 €/m²
  • Nesne kodu 12891
  • Metrekare 4700 m²
  • Denize uzaklık 2600 m
Satılık
1 250 000 € 178 €/m²
  • Nesne kodu 5796
  • Metrekare 7000 m²
  • Denize uzaklık 150 m
Satılık
800 000 € 615 €/m²
  • Nesne kodu 16574
  • Metrekare 1300 m²
  • Denize uzaklık 1250 m
Satılık
860 000 € 132 €/m²
  • Nesne kodu 13851
  • Metrekare 6500 m²
  • Denize uzaklık 700 m
Satılık
950 000 € 1900 €/m²
  • Nesne kodu 51938
  • Metrekare 500 m²
  • Denize uzaklık 1300 m
Satılık
1 100 000 € 81 €/m²
  • Nesne kodu 6125
  • Metrekare 13500 m²
  • Denize uzaklık 3000 m
Satılık
810 000 € 81 €/m²
  • Nesne kodu 37622
  • Metrekare 10000 m²
  • Denize uzaklık 600 m
Satılık
750 000 €
  • Nesne kodu 36867
  • Metrekare 0 m²
  • Denize uzaklık 450 m

Bülten aboneliği