810 000 €
81 €/m²
Property 37622 photo 1
Property 37622 photo 2
Property 37622 photo 3
Property 37622 photo 4

Ayrıntılar

  • Yapı izni oranı: 8
  • Denize mesafe: 600 m
  • En yakın şehire uzaklık: 3 km
  • Havaalanına uzaklık: 7 km

Açıklama

Satılık Arsa 10000 metrekare Attiki’de. Şehir planının dışındadır . Arsada: belediye suyu, elektrik idaresinden normal elektrik hattı. Daire ruhsatlı 800 metrekare. Mülk, güzel bir deniz, dağ, şehir, orman manzarasına sahiptir.

Konum

Benzer öğeler

Satılık
988 000 € 210 €/m²
  • Nesne kodu 12891
  • Metrekare 4700 m²
  • Denize uzaklık 2600 m
Satılık
810 000 € 81 €/m²
  • Nesne kodu 37622
  • Metrekare 10000 m²
  • Denize uzaklık 600 m
Satılık
800 000 € 615 €/m²
  • Nesne kodu 16574
  • Metrekare 1300 m²
  • Denize uzaklık 1250 m
Satılık
800 000 € 772 €/m²
  • Nesne kodu 56979
  • Metrekare 1035 m²
  • Denize uzaklık 1800 m
Satılık
650 000 € 550 000 € 611 €/m²
  • Nesne kodu 56455
  • Metrekare 900 m²
  • Denize uzaklık 70 m
Satılık
900 000 € 128 €/m²
  • Nesne kodu 30174
  • Metrekare 7000 m²
  • Denize uzaklık 100 m
Satılık
1 100 000 € 81 €/m²
  • Nesne kodu 6125
  • Metrekare 13500 m²
  • Denize uzaklık 3000 m
Satılık
750 000 €
  • Nesne kodu 36867
  • Metrekare 0 m²
  • Denize uzaklık 450 m
Satılık
900 000 € 1192 €/m²
  • Nesne kodu 63575
  • Metrekare 755 m²
  • Denize uzaklık 380 m
Satılık
780 000 € 60 €/m²
  • Nesne kodu 46179
  • Metrekare 12900 m²
  • Denize uzaklık 5 m

Bülten aboneliği