860 000 €
132 €/m²
Property 13851 photo 1
Property 13851 photo 2
Property 13851 photo 3
Property 13851 photo 4
Property 13851 photo 5

Ayrıntılar

  • Denize mesafe: 700 m
  • En yakın şehire uzaklık: 3 km
  • Havaalanına uzaklık: 25 km

Açıklama

Satılık Arsa 6500 metrekare Attiki’de. Şehir planının dışındadır . Arsada: iyi.

Konum

Benzer öğeler

Satılık
895 000 € 298 €/m²
  • Nesne kodu 6005
  • Metrekare 3000 m²
  • Denize uzaklık 10000 m
Satılık
950 000 € 570 000 € 74 €/m²
  • Nesne kodu 5935
  • Metrekare 7700 m²
  • Denize uzaklık 3000 m
Satılık
1 100 000 € 81 €/m²
  • Nesne kodu 6125
  • Metrekare 13500 m²
  • Denize uzaklık 3000 m
Satılık
860 000 € 132 €/m²
  • Nesne kodu 13851
  • Metrekare 6500 m²
  • Denize uzaklık 700 m
Satılık
820 000 € 205 €/m²
  • Nesne kodu 19321
  • Metrekare 4000 m²
  • Denize uzaklık 4000 m
Satılık
750 000 €
  • Nesne kodu 36867
  • Metrekare 0 m²
  • Denize uzaklık 450 m
Satılık
750 000 € 650 000 € 1023 €/m²
  • Nesne kodu 38652
  • Metrekare 635 m²
  • Denize uzaklık 30 m
Satılık
740 000 € 548 €/m²
  • Nesne kodu 24125
  • Metrekare 1350 m²
  • Denize uzaklık 850 m
Satılık
700 000 € 514 €/m²
  • Nesne kodu 64079
  • Metrekare 1361 m²
  • Denize uzaklık 310 m
Satılık
1 000 000 € 125 €/m²
  • Nesne kodu 19117
  • Metrekare 8000 m²
  • Denize uzaklık 150 m

Bülten aboneliği