380 000 €
26 €/m²
Property 57913 photo 1
Property 57913 photo 2
Property 57913 photo 3
Property 57913 photo 4
Property 57913 photo 5
Property 57913 photo 6
Property 57913 photo 7
Property 57913 photo 8
Property 57913 photo 9
Property 57913 photo 10
Property 57913 photo 11
Property 57913 photo 12
Property 57913 photo 13
Property 57913 photo 14
Property 57913 photo 15
Property 57913 photo 16
Property 57913 photo 17
Property 57913 photo 18
Property 57913 photo 19
Property 57913 photo 20
Property 57913 photo 21
Property 57913 photo 22
Property 57913 photo 23
Property 57913 photo 24
Property 57913 photo 25
Property 57913 photo 26
Property 57913 photo 27
Property 57913 photo 28

Ayrıntılar

  • Denize mesafe: 2100 m
  • En yakın şehire uzaklık: 7 km
  • Havaalanına uzaklık: 6 km

Açıklama

Satılık Arsa 14529 metrekare Korfu’da. Şehir planının dışındadır . Arsanın imarı bulunmaktadır. Mülk, güzel bir deniz, dağ, orman manzarasına sahiptir.

Konum

Benzer öğeler

Satılık
550 000 € 785 €/m²
  • Nesne kodu 51327
  • Metrekare 700 m²
  • Denize uzaklık 4000 m
Satılık
325 000 € 56 €/m²
  • Nesne kodu 45590
  • Metrekare 5800 m²
  • Denize uzaklık 1300 m
Satılık
470 000 € 75 €/m²
  • Nesne kodu 37792
  • Metrekare 6200 m²
  • Denize uzaklık 100 m
Satılık
500 000 € 41 €/m²
  • Nesne kodu 10252
  • Metrekare 12000 m²
  • Denize uzaklık 400 m
Satılık
400 000 € 72 €/m²
  • Nesne kodu 51715
  • Metrekare 5500 m²
  • Denize uzaklık 2750 m
Satılık
320 000 € 213 €/m²
  • Nesne kodu 36389
  • Metrekare 1500 m²
  • Denize uzaklık 1 m
Satılık
330 000 € 373 €/m²
  • Nesne kodu 62196
  • Metrekare 883 m²
  • Denize uzaklık 500 m
Satılık
550 000 € 110 €/m²
  • Nesne kodu 34256
  • Metrekare 5000 m²
  • Denize uzaklık 600 m
Satılık
400 000 € 66 €/m²
  • Nesne kodu 3061
  • Metrekare 6000 m²
  • Denize uzaklık 7000 m
Satılık
330 000 € 122 €/m²
  • Nesne kodu 37947
  • Metrekare 2700 m²
  • Denize uzaklık 2500 m

Bülten aboneliği