Satılık - Arsa 5500 m² Korfu’da

Yunanistan İyon Adaları Korfu Korfu
400 000 €
72 €/m²
Property 51715 photo 1
Property 51715 photo 2
Property 51715 photo 3
Property 51715 photo 4
Property 51715 photo 5
Property 51715 photo 6
Property 51715 photo 7
Property 51715 photo 8

Ayrıntılar

  • Denize mesafe: 2750 m
  • En yakın şehire uzaklık: 35 km
  • Havaalanına uzaklık: 34 km

Açıklama

Satılık Arsa 5500 metrekare Korfu’da.

Konum

Benzer öğeler

Satılık
390 000 € 250 000 € 5 €/m²
  • Nesne kodu 21749
  • Metrekare 44000 m²
  • Denize uzaklık 4000 m
Satılık
350 000 € 19 €/m²
  • Nesne kodu 25988
  • Metrekare 17600 m²
  • Denize uzaklık 2000 m
Satılık
480 000 € 145 €/m²
  • Nesne kodu 63742
  • Metrekare 3310 m²
  • Denize uzaklık 3500 m
Satılık
500 000 € 25 €/m²
  • Nesne kodu 4975
  • Metrekare 20000 m²
  • Denize uzaklık 2000 m
Satılık
400 000 € 19 €/m²
  • Nesne kodu 33310
  • Metrekare 20700 m²
  • Denize uzaklık 4000 m
Satılık
420 000 € 35 €/m²
  • Nesne kodu 37857
  • Metrekare 12000 m²
  • Denize uzaklık 1000 m
Satılık
400 000 € 57 €/m²
  • Nesne kodu 49499
  • Metrekare 7000 m²
  • Denize uzaklık 7000 m
Satılık
500 000 € 62 €/m²
  • Nesne kodu 9740
  • Metrekare 8000 m²
  • Denize uzaklık 900 m
Satılık
330 000 € 373 €/m²
  • Nesne kodu 62196
  • Metrekare 883 m²
  • Denize uzaklık 500 m
Satılık
530 000 € 130 €/m²
  • Nesne kodu 29696
  • Metrekare 4050 m²
  • Denize uzaklık 100 m

Bülten aboneliği