Satılık - Arsa 1500 m² Korfu’da

Yunanistan İyon Adaları Korfu Korfu
320 000 €
213 €/m²
Property 36389 photo 1
Property 36389 photo 2
Property 36389 photo 3
Property 36389 photo 4
Property 36389 photo 5
Property 36389 photo 6
Property 36389 photo 7
Property 36389 photo 8
Property 36389 photo 9

Ayrıntılar

  • Denize mesafe: 1 m
  • En yakın şehire uzaklık: 36 km
  • Havaalanına uzaklık: 37 km

Açıklama

Satılık Arsa 1500 metrekare Korfu’da. Arsada: belediye suyu, elektrik idaresinden normal elektrik hattı. Daire ruhsatlı 120 metrekare. Mülk, güzel bir deniz, dağ, orman manzarasına sahiptir.

Konum

Benzer öğeler

Satılık
270 000 € 71 €/m²
  • Nesne kodu 34207
  • Metrekare 3800 m²
  • Denize uzaklık 6000 m
Satılık
470 000 € 47 €/m²
  • Nesne kodu 47378
  • Metrekare 10000 m²
  • Denize uzaklık 1300 m
Satılık
330 000 € 118 €/m²
  • Nesne kodu 60122
  • Metrekare 2776 m²
  • Denize uzaklık 1800 m
Satılık
280 000 € 260 000 € 31 €/m²
  • Nesne kodu 20442
  • Metrekare 8253 m²
  • Denize uzaklık 2900 m
Satılık
290 000 € 181 €/m²
  • Nesne kodu 44583
  • Metrekare 1600 m²
  • Denize uzaklık 400 m
Satılık
300 000 € 66 €/m²
  • Nesne kodu 50750
  • Metrekare 4500 m²
  • Denize uzaklık 3000 m
Satılık
430 000 € 148 €/m²
  • Nesne kodu 56441
  • Metrekare 2900 m²
  • Denize uzaklık 20 m
Satılık
İstek üzeri
  • Nesne kodu 8799
  • Metrekare 27000 m²
  • Denize uzaklık 2500 m
Satılık
İstek üzeri
  • Nesne kodu 2946
  • Metrekare 0 m²
Önerilen Satılık
270 000 € 675 €/m²
  • Nesne kodu 5232
  • Metrekare 400 m²
  • Denize uzaklık 500 m

Bülten aboneliği