330 000 €
373 €/m²
Property 62196 photo 1
Property 62196 photo 2
Property 62196 photo 3
Property 62196 photo 4
Property 62196 photo 5
Property 62196 photo 6
Property 62196 photo 7
Property 62196 photo 8
Property 62196 photo 9

Ayrıntılar

  • Denize mesafe: 500 m
  • En yakın şehire uzaklık: 37 km
  • Havaalanına uzaklık: 38 km

Açıklama

Satılık Arsa 883 metrekare Korfu’da. Şehir planının bir parçasıdır. Arsada: elektrik idaresinden normal elektrik hattı. Arsanın imarı bulunmaktadır. Daire ruhsatlı 400 metrekare. Mülk, güzel bir deniz, dağ manzarasına sahiptir.

Konum

Benzer öğeler

Satılık
405 000 € 36 €/m²
  • Nesne kodu 34063
  • Metrekare 11000 m²
  • Denize uzaklık 2500 m
Satılık
470 000 € 75 €/m²
  • Nesne kodu 37792
  • Metrekare 6200 m²
  • Denize uzaklık 100 m
Satılık
330 000 € 47 €/m²
  • Nesne kodu 22562
  • Metrekare 7000 m²
  • Denize uzaklık 400 m
Satılık
325 000 € 56 €/m²
  • Nesne kodu 45590
  • Metrekare 5800 m²
  • Denize uzaklık 1300 m
Satılık
330 000 € 122 €/m²
  • Nesne kodu 37947
  • Metrekare 2700 m²
  • Denize uzaklık 2500 m
Satılık
400 000 € 13 €/m²
  • Nesne kodu 40479
  • Metrekare 30000 m²
  • Denize uzaklık 5500 m
Satılık
330 000 € 47 €/m²
  • Nesne kodu 62957
  • Metrekare 7000 m²
  • Denize uzaklık 500 m
Satılık
350 000 € 68 €/m²
  • Nesne kodu 63500
  • Metrekare 5121 m²
  • Denize uzaklık 700 m
Satılık
470 000 € 47 €/m²
  • Nesne kodu 47378
  • Metrekare 10000 m²
  • Denize uzaklık 1300 m
Satılık
425 000 € 66 €/m²
  • Nesne kodu 32444
  • Metrekare 6409 m²
  • Denize uzaklık 50 m

Bülten aboneliği