325 000 €
56 €/m²
Property 45590 photo 1
Property 45590 photo 2
Property 45590 photo 3
Property 45590 photo 4
Property 45590 photo 5
Property 45590 photo 6
Property 45590 photo 7
Property 45590 photo 8
Property 45590 photo 9

Ayrıntılar

  • Denize mesafe: 1300 m
  • En yakın şehire uzaklık: 6 km
  • Havaalanına uzaklık: 5 km

Açıklama

Satılık Arsa 5800 metrekare Korfu’da. Şehir planının dışındadır . Arsanın imarı bulunmaktadır. Mülk, güzel bir deniz manzarasına sahiptir.

Konum

Benzer öğeler

Satılık
280 000 € 70 €/m²
  • Nesne kodu 29138
  • Metrekare 4000 m²
  • Denize uzaklık 2000 m
Satılık
480 000 € 50 €/m²
  • Nesne kodu 37270
  • Metrekare 9500 m²
  • Denize uzaklık 650 m
Satılık
420 000 € 250 000 € 83 €/m²
  • Nesne kodu 45420
  • Metrekare 3000 m²
  • Denize uzaklık 6000 m
Satılık
425 000 € 14 €/m²
  • Nesne kodu 6150
  • Metrekare 30000 m²
  • Denize uzaklık 4000 m
Satılık
İstek üzeri
  • Nesne kodu 8799
  • Metrekare 27000 m²
  • Denize uzaklık 2500 m
Satılık
400 000 € 72 €/m²
  • Nesne kodu 51715
  • Metrekare 5500 m²
  • Denize uzaklık 2750 m
Satılık
430 000 € 102 €/m²
  • Nesne kodu 42181
  • Metrekare 4200 m²
  • Denize uzaklık 2500 m
Satılık
330 000 € 11 €/m²
  • Nesne kodu 44033
  • Metrekare 30000 m²
  • Denize uzaklık 2900 m
Satılık
400 000 € 26 €/m²
  • Nesne kodu 31308
  • Metrekare 15000 m²
  • Denize uzaklık 6500 m
Satılık
450 000 € 180 €/m²
  • Nesne kodu 4068
  • Metrekare 2500 m²
  • Denize uzaklık 3000 m

Bülten aboneliği