Satılık - Arsa 2700 m² Korfu’da

Yunanistan İyon Adaları Korfu Korfu
330 000 €
122 €/m²
Property 37947 photo 1
Property 37947 photo 2
Property 37947 photo 3
Property 37947 photo 4
Property 37947 photo 5
Property 37947 photo 6

Ayrıntılar

  • Denize mesafe: 2500 m
  • En yakın şehire uzaklık: 13 km
  • Havaalanına uzaklık: 12 km

Açıklama

Satılık Arsa 2700 metrekare Korfu’da. Arsada: belediye suyu, elektrik idaresinden normal elektrik hattı. Daire ruhsatlı 200 metrekare. Mülk, muhteşem panoramik bir deniz, dağ manzarasına sahiptir.

Konum

Benzer öğeler

Satılık
400 000 € 85 €/m²
  • Nesne kodu 45735
  • Metrekare 4673 m²
  • Denize uzaklık 5000 m
Satılık
315 000 € 44 €/m²
  • Nesne kodu 29539
  • Metrekare 7004 m²
  • Denize uzaklık 7000 m
Satılık
330 000 € 122 €/m²
  • Nesne kodu 37947
  • Metrekare 2700 m²
  • Denize uzaklık 2500 m
Satılık
330 000 € 11 €/m²
  • Nesne kodu 44033
  • Metrekare 30000 m²
  • Denize uzaklık 2900 m
Satılık
300 000 € 66 €/m²
  • Nesne kodu 50750
  • Metrekare 4500 m²
  • Denize uzaklık 3000 m
Satılık
280 000 € 210 000 € 40 €/m²
  • Nesne kodu 34921
  • Metrekare 5200 m²
  • Denize uzaklık 1000 m
Satılık
350 000 € 19 €/m²
  • Nesne kodu 25988
  • Metrekare 17600 m²
  • Denize uzaklık 2000 m
Satılık
İstek üzeri
  • Nesne kodu 8799
  • Metrekare 27000 m²
  • Denize uzaklık 2500 m
Satılık
430 000 € 71 €/m²
  • Nesne kodu 35809
  • Metrekare 6000 m²
  • Denize uzaklık 600 m
Satılık
430 000 € 43 €/m²
  • Nesne kodu 42191
  • Metrekare 10000 m²
  • Denize uzaklık 1000 m

Bülten aboneliği