500 000 €
41 €/m²
Property 10252 photo 1
Property 10252 photo 2
Property 10252 photo 3
Property 10252 photo 4
Property 10252 photo 5

Ayrıntılar

  • Denize mesafe: 400 m
  • Havaalanına uzaklık: 23 km

Açıklama

Satılık çit Arsa 12000 metrekare Korfu’da. Şehir planının bir parçasıdır. Arsada: belediye suyu, elektrik idaresinden normal elektrik hattı.

Konum

Benzer öğeler

Satılık
700 000 € 70 €/m²
  • Nesne kodu 32248
  • Metrekare 10000 m²
  • Denize uzaklık 5 m
Satılık
600 000 € 41 €/m²
  • Nesne kodu 45278
  • Metrekare 14530 m²
  • Denize uzaklık 3000 m
Satılık
650 000 € 72 €/m²
  • Nesne kodu 35172
  • Metrekare 9000 m²
  • Denize uzaklık 800 m
Satılık
600 000 € 27 €/m²
  • Nesne kodu 5097
  • Metrekare 22000 m²
  • Denize uzaklık 1500 m
Satılık
540 000 € 121 €/m²
  • Nesne kodu 24098
  • Metrekare 4450 m²
  • Denize uzaklık 1000 m
Satılık
430 000 € 71 €/m²
  • Nesne kodu 35809
  • Metrekare 6000 m²
  • Denize uzaklık 600 m
Satılık
425 000 € 66 €/m²
  • Nesne kodu 32444
  • Metrekare 6409 m²
  • Denize uzaklık 50 m
Satılık
500 000 € 100 €/m²
  • Nesne kodu 37793
  • Metrekare 5000 m²
  • Denize uzaklık 100 m
Satılık
500 000 € 25 €/m²
  • Nesne kodu 4975
  • Metrekare 20000 m²
  • Denize uzaklık 2000 m
Satılık
550 000 € 275 €/m²
  • Nesne kodu 40569
  • Metrekare 2000 m²
  • Denize uzaklık 900 m

Bülten aboneliği