Satılık - Arsa 5000 m² Korfu’da

Yunanistan İyon Adaları Korfu Korfu
550 000 €
110 €/m²
Property 34256 photo 1
Property 34256 photo 2
Property 34256 photo 3
Property 34256 photo 4
Property 34256 photo 5
Property 34256 photo 6
Property 34256 photo 7
Property 34256 photo 8
Property 34256 photo 9
Property 34256 photo 10

Ayrıntılar

  • Denize mesafe: 600 m
  • En yakın şehire uzaklık: 40 km
  • Havaalanına uzaklık: 22 km

Açıklama

Satılık Arsa 5000 metrekare Korfu’da. Arsada: belediye suyu, elektrik idaresinden normal elektrik hattı. Daire ruhsatlı 250 metrekare. Mülk, güzel bir deniz, dağ, orman manzarasına sahiptir.

Konum

Benzer öğeler

Satılık
500 000 € 156 €/m²
  • Nesne kodu 4100
  • Metrekare 3200 m²
  • Denize uzaklık 800 m
Satılık
607 000 € 124 €/m²
  • Nesne kodu 52554
  • Metrekare 4892 m²
  • Denize uzaklık 100 m
Satılık
800 000 € 133 €/m²
  • Nesne kodu 50209
  • Metrekare 6000 m²
  • Denize uzaklık 500 m
Satılık
650 000 € 406 €/m²
  • Nesne kodu 25355
  • Metrekare 1599 m²
  • Denize uzaklık 650 m
Satılık
800 000 € 200 €/m²
  • Nesne kodu 22872
  • Metrekare 4000 m²
  • Denize uzaklık 500 m
Satılık
490 000 € 51 €/m²
  • Nesne kodu 11133
  • Metrekare 9500 m²
  • Denize uzaklık 1800 m
Satılık
540 000 € 121 €/m²
  • Nesne kodu 24098
  • Metrekare 4450 m²
  • Denize uzaklık 1000 m
Satılık
650 000 € 10 €/m²
  • Nesne kodu 51125
  • Metrekare 60000 m²
  • Denize uzaklık 4000 m
Satılık
600 000 € 6 €/m²
  • Nesne kodu 25388
  • Metrekare 94000 m²
  • Denize uzaklık 7700 m
Satılık
530 000 € 106 €/m²
  • Nesne kodu 63876
  • Metrekare 4982 m²
  • Denize uzaklık 620 m

Bülten aboneliği