Satılık - Arsa 6200 m² Korfu’da

Yunanistan İyon Adaları Korfu Korfu
470 000 €
75 €/m²
Property 37792 photo 1
Property 37792 photo 2
Property 37792 photo 3
Property 37792 photo 4
Property 37792 photo 5
Property 37792 photo 6
Property 37792 photo 7
Property 37792 photo 8
Property 37792 photo 9
Property 37792 photo 10
Property 37792 photo 11

Ayrıntılar

  • Denize mesafe: 100 m
  • En yakın şehire uzaklık: 36 km
  • Havaalanına uzaklık: 28 km

Açıklama

Satılık Arsa 6200 metrekare Korfu’da. Daire ruhsatlı 250 metrekare. Mülk, güzel bir deniz, dağ, orman manzarasına sahiptir.

Konum

Benzer öğeler

Satılık
400 000 € 72 €/m²
  • Nesne kodu 51715
  • Metrekare 5500 m²
  • Denize uzaklık 2750 m
Satılık
530 000 € 5 €/m²
  • Nesne kodu 56513
  • Metrekare 95095 m²
  • Denize uzaklık 4500 m
Satılık
400 000 € 66 €/m²
  • Nesne kodu 3061
  • Metrekare 6000 m²
  • Denize uzaklık 7000 m
Satılık
600 000 € 41 €/m²
  • Nesne kodu 45278
  • Metrekare 14530 m²
  • Denize uzaklık 3000 m
Satılık
600 000 € 6 €/m²
  • Nesne kodu 25388
  • Metrekare 94000 m²
  • Denize uzaklık 7700 m
Satılık
650 000 € 406 €/m²
  • Nesne kodu 25355
  • Metrekare 1599 m²
  • Denize uzaklık 650 m
Satılık
700 000 € 70 €/m²
  • Nesne kodu 32248
  • Metrekare 10000 m²
  • Denize uzaklık 5 m
Satılık
400 000 € 13 €/m²
  • Nesne kodu 40479
  • Metrekare 30000 m²
  • Denize uzaklık 5500 m
Satılık
500 000 € 100 €/m²
  • Nesne kodu 37793
  • Metrekare 5000 m²
  • Denize uzaklık 100 m
Satılık
630 000 € 152 €/m²
  • Nesne kodu 40443
  • Metrekare 4143 m²
  • Denize uzaklık 1000 m

Bülten aboneliği