Satılık - Arsa 6000 m² Korfu’da

Yunanistan İyon Adaları Korfu Korfu
400 000 €
66 €/m²
Property 3061 photo 1
Property 3061 photo 2
Property 3061 photo 3
Property 3061 photo 4
Property 3061 photo 5
Property 3061 photo 6
Property 3061 photo 7
Property 3061 photo 8
Property 3061 photo 9
Property 3061 photo 10
Property 3061 photo 11
Property 3061 photo 12
Property 3061 photo 13

Ayrıntılar

  • Denize mesafe: 7000 m
  • Havaalanına uzaklık: 14 km

Hizmetler

  • Parking

Açıklama

Satılık Arsa 6000 metrekare Korfu’da. Arsada: belediye suyu, elektrik idaresinden normal elektrik hattı.

Konum

Benzer öğeler

Satılık
400 000 € 26 €/m²
  • Nesne kodu 31308
  • Metrekare 15000 m²
  • Denize uzaklık 6500 m
Satılık
490 000 € 51 €/m²
  • Nesne kodu 11133
  • Metrekare 9500 m²
  • Denize uzaklık 1800 m
Satılık
400 000 € 100 €/m²
  • Nesne kodu 37195
  • Metrekare 4000 m²
  • Denize uzaklık 4000 m
Satılık
350 000 € 70 €/m²
  • Nesne kodu 35766
  • Metrekare 5000 m²
  • Denize uzaklık 3200 m
Satılık
330 000 € 75 €/m²
  • Nesne kodu 43299
  • Metrekare 4400 m²
  • Denize uzaklık 400 m
Satılık
430 000 € 84 €/m²
  • Nesne kodu 63499
  • Metrekare 5064 m²
  • Denize uzaklık 700 m
Satılık
400 000 € 13 €/m²
  • Nesne kodu 40479
  • Metrekare 30000 m²
  • Denize uzaklık 5500 m
Satılık
430 000 € 43 €/m²
  • Nesne kodu 42191
  • Metrekare 10000 m²
  • Denize uzaklık 1000 m
Satılık
480 000 € 145 €/m²
  • Nesne kodu 63742
  • Metrekare 3310 m²
  • Denize uzaklık 3500 m
Satılık
İstek üzeri
  • Nesne kodu 39208
  • Metrekare 1940 m²
  • Denize uzaklık 220 m

Bülten aboneliği