Satılık - Arsa 700 m² Korfu’da

Yunanistan İyon Adaları Korfu Korfu
550 000 €
785 €/m²
Property 51327 photo 1
Property 51327 photo 2
Property 51327 photo 3
Property 51327 photo 4
Property 51327 photo 5
Property 51327 photo 6
Property 51327 photo 7
Property 51327 photo 8
Property 51327 photo 9
Property 51327 photo 10
Property 51327 photo 11

Ayrıntılar

  • Denize mesafe: 4000 m
  • Havaalanına uzaklık: 20 km

Açıklama

Satılık Arsa 700 metrekare Korfu’da. Şehir planının bir parçasıdır. Arsada: belediye suyu, elektrik idaresinden normal elektrik hattı. Arsanın imarı bulunmaktadır. Daire ruhsatlı 240 metrekare. Mülk, güzel bir deniz manzarasına sahiptir.

Konum

Benzer öğeler

Satılık
750 000 € 12 €/m²
  • Nesne kodu 40478
  • Metrekare 60000 m²
  • Denize uzaklık 5500 m
Satılık
650 000 € 406 €/m²
  • Nesne kodu 25355
  • Metrekare 1599 m²
  • Denize uzaklık 650 m
Satılık
İstek üzeri
  • Nesne kodu 4941
  • Metrekare 15000 m²
  • Denize uzaklık 1200 m
Satılık
540 000 € 121 €/m²
  • Nesne kodu 24098
  • Metrekare 4450 m²
  • Denize uzaklık 1000 m
Satılık
490 000 € 51 €/m²
  • Nesne kodu 11133
  • Metrekare 9500 m²
  • Denize uzaklık 1800 m
Satılık
İstek üzeri
  • Nesne kodu 39208
  • Metrekare 1940 m²
  • Denize uzaklık 220 m
Satılık
550 000 € 785 €/m²
  • Nesne kodu 51327
  • Metrekare 700 m²
  • Denize uzaklık 4000 m
Satılık
550 000 € 275 €/m²
  • Nesne kodu 40569
  • Metrekare 2000 m²
  • Denize uzaklık 900 m
Satılık
600 000 € 49 €/m²
  • Nesne kodu 40795
  • Metrekare 12044 m²
  • Denize uzaklık 5500 m
Satılık
550 000 € 244 €/m²
  • Nesne kodu 32190
  • Metrekare 2250 m²
  • Denize uzaklık 400 m

Bülten aboneliği